Wpis z mikrobloga

@Estetykatopodstawa: znam mase chłopów "normalnych" któzy kupują po normalnych cenach rynkowych i rrczej byś im nie powiedział, że są ruchani, wiec proszę cię, nie strugaj kozaka co ma sterydy z pierwszej ręki i po kosztach prawie. koks też masz za 5 dych, a fete za 3 zł a cała polska co płaci normalne ceny to ruchane fajfusy tak ?
@NooB1980: No #!$%@? co za typ. Jak Cię dupsko piecze, że inni biorą, a ty jesteś obsrany przed igłą, nie musisz się doszkalać z paragrafów, żeby wiedzieć jak z dupy strzelać na innych w myśl zasady skoro ja nie biorę, to inni też nie mogą? Ogarnij się młotku, bo jesteś mega #!$%@? żałosny. #!$%@? Cię ze wszystkich for związanych w jakiś sposób z żarciem i aż tak Ci to psychę zryło?
@Skogyr: Estro skoczylo po ostatnich wpisach widze... Zchowanie ala BialyMurzyn. lol Widze, ze chcesz skonczyc jak on. Po co wiec tak cfaniakowac, gdy mozna bic towar w zaciszu piwnicy, miast onanizowac sie publicznie #sterydy na WuWuWu?
¯\_(ツ)_/¯ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@NooB1980: Estro to ty masz #!$%@? cały czas, ja odkąd pamiętam nigdy nie miałem więcej niż 50pg/dl ;)
Jakiej piwnicy? Nie trzeba się z tym kryć, bo kogo normalnego to obchodzi czy wbija czy nie. Ktoś jest kumaty to wie, że bez względu na to co i ile wbijasz musisz #!$%@?ć na swój wygląd i za darmo nic nie przychodzi, tylko cipki mają ból dupy o to, że ktoś wbija, bo
Pany łogarnijcie się - "ketony" w mózgu dajo fajny efekt na pocz"on"tku - później to - cóż - kożdy mo swój rozum, ale b"i"jochemia zapomniała ło hormonach i temu niektórym się tu myli teorio z praktyko i łefekty widać po powyższych debatach. Wrzućta se niektórzy trocha glukozy - dojcie odpocząć temu mózgowi - i wsio wróci do normy, bo niektórzy pitolo, aż mi się język i oczy plączą od tych teoretycznych bzdur,