Wpis z mikrobloga

@xeerxees: jesteście tak ograniczeni, że nie umiecie pojąć, że świat jest trochę bardziej skomplikowany, niż w tych prawackich móżdżkach (czym?) się mieści i jeszcze się tym szczycicie XD I jeszcze poziom tych waszych "żarcików", kiedy próbujecie sprowadzić do absurdu wszystko, czego w swojej bezmiernej tępocie nie ogarniacie, jest tak żałosny, że aż śmieszny ( )
@rzep: istota memów polega właśnie na tym, że w większości opierają się na fałszywych informacjach.

Rozumiem, że o memy gdzie papież siedzi na siłowni z kremówką, też się #!$%@??
@Mescuda Ja w dzieciństwie chciałam być chłopcem. Mówiłam, że jak tylko dorosnę zmienię płeć. Na szczęście rodzice wytłumaczyli, że mogę robić to co chłopcy, bez zmieniania płci. Miałam krótkie fryzury, męskie ubrania, grałam w nogę i jeździłam na desce. I jakoś w pewnym momencie z tego wyrosłam i w życiu bym się teraz nie zamieniła. Także zmiana płci powinna być dopiero w wieku minimum 20 lat a ludzie powinni przestać dawać #!$%@?
skąd wiesz że to dziecko czuje się dzieckiem? a nie dorosłym albo zwwierzęciem, nie oceniaj, nie dyskryminuj mniejszosci


@xeerxees: może stąd, że chodził na biologię w podstawówce, gdzie był wyjaśniany rowój płodu ludzkiego, a potem to już z górki liceum, książki, nauka i takie tam. Ale ty sobie tym głowy nie zaprzątaj, na wykopie i od kolegów usyskasz najcenniejszą wiedzę, któórą później będziesz mógł wykorzystać do pisania takich kretynizmów jak:

skąd
@m1600: dokładnie. Dobry argument za wspieraniem osób transpłciowych, udowadnia kłamstwo w stwierdzeniu osób twierdzących, że genitalia determinują płeć. Od razu widać, że płeć jest wrodzona, a więc osoby transpłciowe naprawdę są ludźmi, którymi twierdzą, że są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzep: Skoro 50 lat temu lekarze mówili "x" i byli przekonani (jak to lekarze) że mają rację, a teraz mówią "y" i również twierdzą że mają rację to skąd pewność że za 50 lat nie będą twierdzić "z" ? Albo wrócą do zmodyfikowanego lekko "x" ?
@xeerxees: jesteście tak ograniczeni, że nie umiecie pojąć, że świat jest trochę bardziej skomplikowany, niż w tych prawackich móżdżkach (czym?) się mieści i jeszcze się tym szczycicie XD I jeszcze poziom tych waszych "żarcików", kiedy próbujecie sprowadzić do absurdu wszystko, czego w swojej bezmiernej tępocie nie ogarniacie, jest tak żałosny, że aż śmieszny ( )

Czyli jak lewak jeździ po całości po kościele jest git, super,