Wpis z mikrobloga

#gry #steam #rozdajo #globaleliteshop Na początek rozdajo, Borderlands 2 GOTY (wersja z dodatkami). Warunki jak zwykle, losujemy za 24h, minimum 1000 plusów, nie biorą udziału patostreamy, przegrywy i ludzie przy których mam notatkę "piraci gry".

Pare ogłoszeń parafialnych:

1. Skupuje skiny do #csgo, #dota2, #rust, #h1z1 - 60% średniej marketowej ceny na Steamie
2. Gry w cenie 80% ich wartości na Steamie* tylko do końca tygodnia. Potem 85%, a 80% będzie zarezerwowane dla stałych klientów i dla osób kupujących za kwoty powyżej 200zł.
3. Zakładam nowy tag #globalrep gdzie prosiłbym klientów (przyszłych i przeszłych również) o potwierdzanie transakcji zarówno zakupu gier jak i sprzedaży itemów.
4. Anno 1800 do kupienia na Steam tylko do 16 kwietnia, potem będzie tylko na Epicu i Uplayu więc jak ktoś planował zakup ale zwlekał to zapraszam póki jeszcze można. #anno1800

*Czyli gra na Steamie kosztująca 100zł u mnie kosztuje 80zł. Jeżeli na Steamie gra jest przeceniona, np ze 100 na 50zł to u mnie zapłacicie 40zł.
G.....p - #gry #steam #rozdajo #globaleliteshop Na początek rozdajo, Borderlands 2 GO...

źródło: comment_WGYhT7tjTglYmktKWZmy7SMHeX6Z0bh0.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 9
@Antlioon 10 to i tak byłoby cienko jak na taki duży sklep. Minimum 20, jeżeli chce się pokazać.
A tak na serio to nie wkładaj mi w usta słów, których nie powiedziałem (odsprzedaż nawet przez głowę mi nie przeszła). To jest rozdajo na poziomie kubka i smyczy (z kosmicznymi wymaganiami), które takie cebulaki jak ty łykają. Jak chce promować swój biznes to niech robi to z głową, a nie po łebkach.
  • Odpowiedz
@Lurid: Przepraszam, ale użyję twoich słów.

nie wkładaj mi w usta słów, których nie powiedziałem

cebulaki jak ty łykają


Jeśli mam ochotę w coś zagrać to po prostu to kupuję, eot ¯\_(ツ)_/¯
Za to strasznie bawią i dziwią mnie osoby twojego pokroju. Potencjalnie dostajesz coś za darmo, ale to i tak za mało to i tak źle XDDD
  • Odpowiedz