Wpis z mikrobloga

#gry #steam #rozdajo #globaleliteshop Na początek rozdajo, Borderlands 2 GOTY (wersja z dodatkami). Warunki jak zwykle, losujemy za 24h, minimum 1000 plusów, nie biorą udziału patostreamy, przegrywy i ludzie przy których mam notatkę "piraci gry".

Pare ogłoszeń parafialnych:

1. Skupuje skiny do #csgo, #dota2, #rust, #h1z1 - 60% średniej marketowej ceny na Steamie
2. Gry w cenie 80% ich wartości na Steamie* tylko do końca tygodnia. Potem 85%, a 80% będzie zarezerwowane dla stałych klientów i dla osób kupujących za kwoty powyżej 200zł.
3. Zakładam nowy tag #globalrep gdzie prosiłbym klientów (przyszłych i przeszłych również) o potwierdzanie transakcji zarówno zakupu gier jak i sprzedaży itemów.
4. Anno 1800 do kupienia na Steam tylko do 16 kwietnia, potem będzie tylko na Epicu i Uplayu więc jak ktoś planował zakup ale zwlekał to zapraszam póki jeszcze można. #anno1800

*Czyli gra na Steamie kosztująca 100zł u mnie kosztuje 80zł. Jeżeli na Steamie gra jest przeceniona, np ze 100 na 50zł to u mnie zapłacicie 40zł.
G.....p - #gry #steam #rozdajo #globaleliteshop Na początek rozdajo, Borderlands 2 GO...

źródło: comment_WGYhT7tjTglYmktKWZmy7SMHeX6Z0bh0.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 3
@Antlioon Pierwszy zacząłeś ze swoimi autystycznymi projekcjami, a teraz próbujesz odwrócić kota ogonem. Ja również nie biorę w tym rozdajo udziału, bo to urąga godności człowieka. Koleś chce wypromować swój biznes poprzez rozdanie czegoś za darmo. Spoko, świetnie. Podstawa marketingu. Źle, że rozdaje jeden egzemplarz gry w cenie gier z koszyków przy kasach i stawia wysokie wymagania. Dzbany będą bronić.
  • Odpowiedz
@Lurid: w sumie masz racje, głupie jest szufladkowanie ludzi bo nie wiem raz na jakiś czas ktoś coś napisze na tagu przegryw czy patostreamy, mimo iż ogólnie jest spoko człowiekiem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lurid: duży sklep? Jednoosobowa działalność, faktycznie lider branży ;) Nie zmuszam dla plusowania, a gra w wersji goty to obecnie na steamie chyba 40 a nie 20zl. Plus robię takich rozdajo na wykopie mnostwo i wydaje mi się to spoko że mniejsze nagrody a częściej. Wydaje mi się że jestem jedną z osób która rozdaje najwięcej na Mirko także kompletnie do mnie nie trafia to co piszesz, ale dzięki za
  • Odpowiedz
  • 0
@GlobalEliteShop Ten "duży sklep" był częścią ironii. Co do ceny to nie mówiłem o cenie Steamowej. Na Allegro najtańsze klucze kosztują 20 zł. I nie wymagają VPN do aktywacji ani nie są to nowe konta. To że robisz mnóstwo takich rozdajo mnie nie dziwi, bo jeżeli co chwilę możesz zgarniać tysiące plusów wzamian za jakąś tanią grę to biznes życia. Promocja się kręci, wpada nowy hajs, bo wpadają nowi klienci. Wszystko
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lurid: A jakie zyski generuje? Bo widzę masz dużą wiedzę na ten temat ;)
Pozwolisz że Cię oświece, rozdajo na wykopie nie zwraca się żadne. Wpakował bym te 40zl w allegro ads i mam 5x większy zwrot. Wpływy z wykopu to przy dobrych wiatrach z 5% mojej sprzedaży i rozdajo robię tu bo lubię, hajsu z tego nie ma praktycznie żadnego.
  • Odpowiedz
  • 0
@GlobalEliteShop Na pewno wystarczające. Każdy plus to jeden użytkownik. Wystarczy, że część zakupi coś od ciebie i taka gówno nagroda zwraca ci się wielokrotnie. Masz ludzi za debili twierdząc, że gierki za 15-40 zł ci się nie zwracają? Inaczej byś tego nie robił, więc nie #!$%@? głupot. Mówienie, że robisz to dla przyjemności jest tak zakłamane, że brakuje słów. Skoro tak lubisz rozdawać to czemu wymagasz określonej ilości plusów, by rozdajo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GabrielU: Nope, sprzedaje gifty steam z polskiego sklepu steam bezpośrednio. Nie trafiłeś ;)
Miesięcznie rozdaje gry na wykopie za parę stówek - jestem niemalże pewien że minsiento nie zwraca ze sprzedaży tutaj. Uważaj co chcesz ;)
  • Odpowiedz