Wpis z mikrobloga

Nie wiem co Was tak tu dziwi.
To zachodni model pracy. W krajach takich jak Polska obowiązuje model mieszany.

Zobaczcie sobie lepiej jak się pracuje w Japonii czy Korei Południowej, a nie wypisujcie bzdury.

@Mollina Korona by Ci nie spadła jak byśmy trochę dłużej
  • Odpowiedz
@havocki Całkowicie się zgadzam. Firma to głównie pracownicy. Każdy z nas jest trybikiem w danej pracy.
Dziwią mnie te wpisy tutaj, że praca tylko od-do, i cześć. Tak jakby ludzi nic nie interesowało co się dzieje w ich miejscach pracy. Potem się to przekłada na złą organizację, na niezgrane i zbyt egoistyczne społeczeństwo. Dziwne, i takie zupełnie niecywilizowane.

Jak dla mnie takie podejście co tu ludzie opisują, jest zbyt naiwne. Przykro się czyta takie wpisy.
Pokolenie naszych rodziców i dziadków potrafiło docenić czas pracy. Jak trzeba było, to zostawali, i nie robili tego z pobudek ekonomicznych.
Podejrzewam, że miało to związek z tym, że praca była bardziej stabilna, a ludzie bardziej szanowali autorytety i hierarchię. Teraz, gdzie młodzi ludzie nie mają takiej możliwości, gdzie jest duża rotacja, cięcie kosztów, oni się jeszcze śmieją, że ,,jak nie ta praca, to inna" nie zdając sobie sprawy, że takie egoistyczne podejście prowadzi do patologii, czyli właśnie pogorszenia jakości pracy i jeszcze większej rotacji. I tak się kółko
  • Odpowiedz
@Xing77 Ty trollujesz, nie? Kobieta za miesiąc pracy 8-16 dała mi 1000 zł, a Ty mi piszesz, że korona by mi z głowy nie spadła, gdybym zostawała za friko po godzinach? XD

Albo jesteś trolem, albo przykładem umysłowego niewolnika bez poszanowania własnego życia.
  • Odpowiedz