Wpis z mikrobloga

#kradnijzwykopem #mordujzwykopem #gwalczwykopem #mirkobezdomni #przestepczosc #narkotykizawszespoko #pedofilia wiedzcie, że pewien szpital na ulicy Adama Mickiewicza w Toruniu, zapewni wam całkowitą ochronę przed służbami prawa

#schizofrenia #depresja #autyzm #anoreksja niestety muszę was zmartwić, tam pracuje sama mafia, nie mają pojęcia o medycynie. Już lepiej liczyć na znachora, poważnie.

#macierzynstwo #dzieci unikajcie psychiatrow z ul. Adama Mickiewicza w Toruniu, dobrze wam radze

#prawo szkoda, że oskarżyli was tylko o zaniedbanie procedur medycznych. Dla mnie, psychiatryk bez pasów to obóz koncentracyjny. Ochrona i pasy powinny być na zawołanie, a nie jak przyjadą z Bydgoszczy. Gdybyście mieli pojęcie o medycynie, wiedzelibyście, że zastrzyk nie działa przed podaniem. Sprawcami pobicia jest nikt inny, jak WY! Wiedzieliście, że macie niepoczytalnyc agresywnych pacjentów, więc powinniście się zabezpieczyć! A jak nie, to współpracujecie z tymi głosami co ich kierują! Nie jesteście lekarzami, jesteście patogenami schizofrenii! Powinniście SIEDZIEĆ, DOŻYWOCIE, a nie #!$%@? stracić prawa do zawodu! Każdy to wie, że będziecie handlować organami! POWINNI WAS SPRZEDAĆ DO ISIS, przynajmniej państwo by zarobiło!

PS. Chciałbym serdecznie podziękować #nowazelandia za udzielenie azylu dla #uchodzcy, bez patrzenia na rasistowskie stereotypy panujące w Europie i Ameryce. Dziękuję za okazane wsparcie, udzielone mnie oraz mojemu synowi, oraz za obywatelstwo. Bez was, nie byłoby dla nas nadziei. Jeszcze raz dziękuję.

PS2. Pozdrowienia dla listonosza co od 10 lat wrzuca do sąsiadów, pomimo wyrażnej literki "A" w numerze domu.
  • 24
  • Odpowiedz
Co tam się dzieje teraz xd?


@evolusin: Jakieś 3 lata temu syn tam był, pobili go, a na oddziale nie było ani sztuki pasów, z Bydgoszczy zamawiali. A ochroniarze #!$%@? spali i przyjechali jak już było prawie po wszystkim.
  • Odpowiedz
@druid1 dokładnie, dlatego nie ufam im. Oni chcą nas truc lekami, tylko po to, żebyśmy częściej do nich przychodzili. Nie ma takiej choroby jak schizofrenia, firmy farmaceutyczne same ją wymyśliły i forsuja ja na każdym możliwym kroku.
  • Odpowiedz
Oni chcą nas truc lekami, tylko po to, żebyśmy częściej do nich przychodzili.


@WiFoN_xD: Raczej nie jest to możliwe. Gdyby truli, to by ludzie rzadziej przychodzili.

Nie ma takiej choroby jak schizofrenia


@WiFoN_xD: Jest, tylko w 90% jest to mylna/fałszywa/przekupiona diagnoza. Polecam spojrzeć na statystyki u imigrantów z Meksyku w Ameryce.
  • Odpowiedz
@evolusin: I jeszcze raz dziękuję Nowej Zelandii. Nie tylko za azyl, ale za program bezwizowy dla Polaków, który znacznie ułatwił zdobycie azylu. Po prostu cud.
  • Odpowiedz
@druid1 oni sami lekami nam schizofrenie wciskają, nie mam jej, dawali mi na nią leki, nawet na siłę do psychiatryka chcieli mnie dać, ale nie dałem się
Sami mają schizofrenie i nie nadają się do leczenia, sami próbują mi ją lekami wywołać, a to tylko przez taką blachą sprawę, bo mama mi kamery w pokoju instaluje i chowa się za oknem, doskonale wiem że to ona, bo widziałem i słyszałem ją, już
  • Odpowiedz
nawet na siłę do psychiatryka chcieli mnie dać, ale nie dałem się


@WiFoN_xD: znaczy nic ci nie zrobili, nie marudź

Sami mają schizofrenie


@WiFoN_xD: nie mają, tylko mają zakrzywienie poznawcze od spędzania większości życia ze schizofrenikami

mama mi kamery w pokoju instaluje i chowa się za oknem, doskonale wiem że to ona, bo widziałem i słyszałem ją, już nikomu zaufać na tym świecie nie można


@WiFoN_xD: a ty to
  • Odpowiedz