Wpis z mikrobloga

Wśród plusujących #rozdajo #zadarmo oryginalnego banknotu 50 WON z Korei Południowej.

Przy okazji mam do Was prośbę! Biorę udział w konkursie na Bloga Roku, w którym pierwszy etap to głosowanie przez Facebooka i właśnie o oddanie na mojego bloga głosu chciałem Was prosić - https://galatworcow.pl/t/roadtripbus/

Aby oddać ważny głos, należy potwierdzić go kontem na Facebooku (nie przekazuje się jednak żadnych zgód marketingowych itp., ma to na celu wyeliminowanie manipulacji). Głosowanie kończy się już jutro. Obecnie jesteśmy na 4. miejscu ale strata do miejsca 2. jest naprawdę niewielka.

W rozdajo biorą udział wszyscy plusujący.

Tym z Was, którzy na mnie zagłosują albo zrobili to już wcześniej chciałem bardzo podziękować, ilość wiadomości i wsparcia jakie od Was dostaje jest naprawdę bardzo duża! Szczególne podziękowania dla @bkwas @loza__szydercow oraz @mateoaka.

50 WON, które jest przedmiotem tego rozdajo zwycięzca otrzyma właśnie mirka @mateoaka (jeszcze raz dzięki), który również bardzo dużo podróżuje i jest też autorem książki Encyklopedia Taniego Zwiedzania, którą z tego użytkownicy Wykopu mogą kupić z bezpłatną wysyłką do Polski na kod "tylkomirko".
Pobierz MG78 - Wśród plusujących #rozdajo #zadarmo oryginalnego banknotu 50 WON z Korei Połud...
źródło: comment_rZ7I1QpAt5imNketeLFOXQYDMHAb0vLp.jpg
  • 14
@MG78: Głos oddałem już wcześniej, nawet nie wiedziałem, że jesteście już na drugim miejscu. Daję plusa dla zasięgu, jeżeli wypadnie na mnie, losuj dalej. Powodzenia!