Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paniswiata: chyba rzadko jesteś w placówkach ochrony zdrowia ;p w Łodzi w większości szpitali uniwersyteckich stragany porozstawiane na korytarzach, bazarowa biżuteria, ciuchy, słodycze z Niemiec, mydło i powidło. To ze zdjęcia to jest pikuś.
  • Odpowiedz
@paniswiata: Wprowadzić jak w Czechach, symboliczne 5 zł od każdej wizyty u lekarza rodzinnego i wprowadzić obowiązkowo dłuższe recepty w przypadku osób przewlekle chorych, a problem kolejek się rozwiąże
  • Odpowiedz
@paniswiata mogłoby być coś w stylu centrum handlowego połączonego z ośrodkiem zdrowia. Rejestrujesz się u lekarza i zamiast czekać w kolejce, to robisz w międzyczasie zakupy. Gdy przychodzi twoja kolej to wywołują twój numerek przez głośnik ( ͡º ͜ʖ͡º)


[]
@banjo

@tryboluminescencja: pan tryboluminescencja, powtarzam, pan tryboluminescencja, za chwilę proszony jest do gabinetu nr 7 w poradni chorób wenerycznych.
  • Odpowiedz
Jak byłem dzieckiem a mama była chora i musiałem z nią chodzić to tam był stragan z książkami i ja non stop namawialem ją na nowe książki i przez te iebane coorwy prawie zostałem paleontologiem
  • Odpowiedz