Wpis z mikrobloga

Witam :) Podsumowanie ankiet za okres 26 - 27 marca 2019r.:

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
2) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
3) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
4) SW Panel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
5) Epanel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0

Dodatkowo krótka informacja na temat zmian w panelu ankietowym Global Test Market. Panel zmienił nazwę na Life Points i w dniu dzisiejszym logowanie odbywa się już w nowej witrynie. U mnie dziś pojawiło się kilka ankiet i 2 udało mi się wypełnić w całości (dodatkowo z jednej zostałam odrzucona). Od teraz za niezakwalifikowanie się do ankiety nie otrzymujemy już wpisów na loterię lecz tzw. punkty pocieszenia (ja dostałam 2, więc ich ilość może nie powala, ale moim zdaniem jest to mimo wszystko dobre rozwiązanie). Zmianie uległa także sama strona, która wydaje się być bardziej przejrzysta i czytelna od swojej poprzedniczki. Nie wiem, czy dzisiejsza duża ilość ankiet jest związana z "nowym otwarciem", czy będzie występowała na stałe, ale póki co całość zapowiada się ciekawie. Dla osób zainteresowanych pozostawiam link do nowej platformy. Dodam jeszcze, że panel nie oferuje na dzień dzisiejszy programu partnerskiego (systemu poleceń), więc zarobek jest uzależniony w całości od wypełnionych przez nas ankiet.

https://www.lifepointspanel.com/

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek
  • 9
@tomasz3: Miesięczne podsumowanie oczywiście ukazuje się (za luty - w postach poniżej), a za marzec już niebawem. Robienie takiego podsumowania codziennie i przeliczanie wszystkich punktów byłoby bardzo czasochłonne i wydaje mi się, że mało obrazowe. Zdecydowanie lepiej (moim zdaniem) robić zestawienie zarobków w skali miesiąca.

@Lorenzo_von_Matterhorn - jak powyżej :) Podsumowanie marca już niebawem.