Wpis z mikrobloga

Coś słyszałem, że Prezes Bono na łamach Przeglądu Sportowego domaga się szacunku dla Wuja. Grzmi, żeby plebs nie zwracał się per Juruś, Jureczek, czy Wujek - do Pana Selekcjonera tylko na kolanach i z całusem w pierścień. Wielkiemu Panu Brzęczkowi się to zwyczajnie na należy, a jak się ktoś nie zgadza, to niech lepiej przestanie mielić ozorem, albo PZPN mu go odetnie!

Nie wiem, to może tylko moje mylne wrażenie, ale zawsze byłem przekonany, że na szacunek trzeba sobie wpierw zasłużyć. Respekt buduje się sukcesami i osiągniętymi wynikami. Dodatkowo przypominam, że Pan Selekcjoner nie był nawet wybrany przez ludzi demokratycznych wyborach, aby móc tłumaczyć się zaufaniem społecznym.

Na chwilę obecną zarówno w polskich ligach, jak i prowadząc reprezentację - Jego Majestatyczność Pan Selekcjoner nie udowodnił niczego, ani nie odniósł żadnych znaczących sukcesów. Także nie proszę szanownego Pana Prezesa - na chwilę obecną nie zasłużył sobie na respekt.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
jaqqu7 - Coś słyszałem, że Prezes Bono na łamach Przeglądu Sportowego domaga się szac...

źródło: comment_6l7NI8TvbJW3J3LHRYTQx5FUj9yVQaYM.jpg

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertx: A kogo miał według Ciebie wystawić w przypadku kontuzji Rybusa i choroby Beresia? Jędzę pół-emeryta? Od lat nie mamy lewych obrońców to szyje gość jak może. Na Bednarka stawiał jak nie grał, wszyscy płakali i się opłaciło, więc? Chyba jednak widzi trochę więcej niż my. Reca nie grał super to oczywiste przy tym ile gra w klubie, ale w kluczowym momencie bramkę Brzęczkowi zapewnił. Czym jeszcze?
@jaqqu7: Szacunek to nie jest cos na co trzeba sobie zasluzyc ale cos co sie nalezy kazdemu czlowiekowi. A ta nagonka januszy na Brzeczka to jest jakies nieporozumienie, ja tez nie jestem zadowolony z tego ze on jest selekcjonerem, ale #!$%@? gosc ma za zadanie awansowac na ME i wlasnie zrobil krok w tym kierunku wygrywajac dwa mecze w tym z najgrozniejszym rywalem na wyjezdzie.
@ejkejej ktoś zapoczątkował ten hejt i teraz większość jak te błędne owieczki powielają to, mentalność polaka (ʘʘ) ofc nie bronie jurasa bo też jestem sceptycznie nastawiony ale narazie w tych ważnych meczach mamy wynik, ale jak się potknie w meczu z Izraelem czy Macedonią to będę również #!$%@?ł prądem.
@jaqqu7 i tak byliśmy rozstawieni. W eliminacjach mamy komplet punktów więc z tego jest rozliczany, styl leży owszem, ale Hur dur będzie jak wtopimy, narazie się broni. W 2004 Grecja też grała padake, nikt ich z tego nie rozliczał
@jaqqu7: Wyprzedzenie Wloch czy Portugalii w LN byloby wynikiem ponad stan, niezaleznie od tego kto bylby trenerem. Styl mi sie tez nie podoba, ale nagonka na Brzeczka jest niewspolmierna do jego wynikow i gry tego zespolu. Pomijajac juz fakt, ze lotewska zbieranina odpadow z ekstraklasy powinna zostac zjedzona i wysrana przez naszych pilkarzy i ta padaka to nie tylko wina Brzeczka ale tez naszych zawodnikow.
@jaqqu7: Boniek i Tomaszewski to wgl mają jakieś #!$%@? ego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tomaszewski który znany jesz jednego meczu z Anglią wozi się po Zielu jak po burej suce ... pomimo faktu że nawet w polowie nie zrobil takiej kariery jak on ... A zibi który np osiągnął 3 razy mnie od lewego wychodzi i mówi nam co mamy robic kogo mamy szanowac XD to tak
@crespo: no dobra, ale podstawowy szacunek to każdy do Brzęczka ma, taki który się należy każdemu człowiekowi.

A wyśmiewanie od wujów czy wuefistów to wynik jego "osiągnięć". Co, nie wolno krytykować? Satyra jest elementem krytyki.