Wpis z mikrobloga

Coś słyszałem, że Prezes Bono na łamach Przeglądu Sportowego domaga się szacunku dla Wuja. Grzmi, żeby plebs nie zwracał się per Juruś, Jureczek, czy Wujek - do Pana Selekcjonera tylko na kolanach i z całusem w pierścień. Wielkiemu Panu Brzęczkowi się to zwyczajnie na należy, a jak się ktoś nie zgadza, to niech lepiej przestanie mielić ozorem, albo PZPN mu go odetnie!

Nie wiem, to może tylko moje mylne wrażenie, ale zawsze byłem przekonany, że na szacunek trzeba sobie wpierw zasłużyć. Respekt buduje się sukcesami i osiągniętymi wynikami. Dodatkowo przypominam, że Pan Selekcjoner nie był nawet wybrany przez ludzi demokratycznych wyborach, aby móc tłumaczyć się zaufaniem społecznym.

Na chwilę obecną zarówno w polskich ligach, jak i prowadząc reprezentację - Jego Majestatyczność Pan Selekcjoner nie udowodnił niczego, ani nie odniósł żadnych znaczących sukcesów. Także nie proszę szanownego Pana Prezesa - na chwilę obecną nie zasłużył sobie na respekt.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
jaqqu7 - Coś słyszałem, że Prezes Bono na łamach Przeglądu Sportowego domaga się szac...

źródło: comment_6l7NI8TvbJW3J3LHRYTQx5FUj9yVQaYM.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@iAmTS: Jasne, że wolno, ale problem w tym, że zajadle krytykujący jak to piszesz "osiągnięcia" nie zauważają, że na razie są one poprawne i zgodne z planem. Rudy dał za zadanie awans do ME i Brzęczek zdobył jak na razie 6 punktów na 6 możliwych.

inb4 słaby styl w tych meczach i decyzje personalne - zgadzam się, że gramy słabo i że Brzęczek nie powinien być selekcjonerem, ale ta przesadzona
  • Odpowiedz
@jaqqu7: nic nowego, ego klasycznie w kosmosie. polecam jeszcze ten wywiad jak ktoś chcę się striggerować i pozwolę sobie wkleić opis dobrych momentów ze swojego posta


takitutej - @jaqqu7: nic nowego, ego klasycznie w kosmosie. polecam jeszcze ten wywia...
  • Odpowiedz