Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, doradźcie. Jesteście w związku od pewnego czasu i zbliża się ten moment gdy chce ze swoim różowym zrobić to bez gumki. Pyta się wtedy ją bezpośrednio żeby zrobiła test na HIV'a czy być grzecznym i zacząć działać bez pytania? Czy też może są na to jakieś fajne sposoby żeby spytać ją o to w sposób dyplomatyczny?
#zwiazki #trudnepytania #trudnesprawy #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 89
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikaMrowka: to jest twoja decyzja i twoje priorytety - ja to szanuje ¯\_(ツ)_/¯ tymczasem kupa ludzi mieszka z rodzicami i świetnie daje sobie radę z dzieckiem - jeżeli ich nazywasz patologia to #!$%@?.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DzikaMrowka

Wiem, że jesteś kobietą i no cóż nie potrafisz logicznie myśleć ale jak zaczynasz się z kimś poznawać to chyba to czy z nim będziesz to kwestia tego czy do siebie pasujecie nieprawdaż? Jeżeli dziewczyna by mi nie pasowała to bym jej sobie nie wziął ale dobra ustalmy, że po kilku latach chce rzucić antykoncepcję i co? Jak chce bez powodu tak o sobie wyrzucić to po co mam być z
@DzikaMrowka co to w ogóle za teksty,że ona nie ma prawa decydować, a jakby chciała się ruchać z murzynem na boku to też jest biedna bo mi to nie odpowiada? Skończ gimnazjum, a następnie się wypowiadaj. Rozmawia się ze sobą i się ustala pewne rzeczy, a nie że nagle jedną osoba sobie coś ustala i druga musi się do tego dostosować, wiesz na czym polega związek?
Dla Ciebie to śmieszne bo masz
@Meka_: jak dobrze ze wiesz ile mamy lat i jaki seks mamy xd
Wiesz, to czy kobieta chce brac antykoncepcje czy nie, to jej sprawa. Nie musi ci argumentowac. Ale powiedzmy, ze by ci powiedziala ze nie chce się truc. Akceptujesz ten argument?

No i skoro trzeba do siebie pasowac (jak rozumiem w 100%) to jak twoja dziewczyna woli inne filmy niz ty, to tez ja zostawisz? Jak lubi inna kuchnie,
@Silver86: Część pewnie by nie brała, tak samo jak część kobiet. Jeśli to ma być jakiś zarzut w moją stronę, to sam miałem przyjemność brać przez parę miesięcy jeszcze przed korektą płci i uważam, że seks bez gumki to przyjemność dla obu stron. A antykoncepcja dla mężczyzn oczywiście istnieje, niestety czasem bywa nieodwracalna.
@DzikaMrowka

W sumie przejrzałem Twój profil i żałuję wchodzenia w dyskusję. Przyznaję Ci ze wszystkim rację i jestem głupcem.



Życzę miłego dnia