Wpis z mikrobloga

Mirki, #pytanie: czy jest sens iść na drugie spotkanie z #rozowypasek jeżeli na pierwszym z nich wyszedłem na 100% przyjaciela i trochę #przegryw a i, jeżeli absolutnie nic do różowej nie czuję?
Wołam: @Mickeyickey @Apollo1993 @szkucik14 @AlojzyKoniowal @paw4da @Caesarus @general-lufa @wykopnijmnie @Akselix @BigSmoke01 @Mickeyickey @sad_pepe @Overblazed @ukaszeq @Przegrywacz @sebe @steppenwolf90 @PeknietaMorda @Szantos
#tfwnogf #feels #stulejacontent
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlatego pytalam jak wrazenia drugiej strony, moze ona bedzie zainteresowana fwb, moze bedzie cie chciala we friendzonie, moze sie zakocha, a moze juz o tobie nie pamieta
  • Odpowiedz
@GreatMajster: a więc nie mogę tobie pomóc jestem człowiekiem który woli kochać a jeżeli chodzi o roochanie to roksa albo uwodzenie miejscowych łatwych karyn p0lek z warami rozwalonymi
  • Odpowiedz
@skrobaczka: Ok, powiem wprost - spotkanie wyglądało dokładnie tak jak w licbazie. Nie było rozmów z jakimikolwiek podtekstami, nie było rozmów na temat seksu, a ja jedynie dokonywałem jakieś nieistotne próby "zainicjowania dotyku"(których pewnie nawet nie odnotowała). Nie czytam jej w myślach, ale chyba nie liczy na cokolwiek więcej ze mną - zwłaszcza, że po spotkaniu odpisywała półsłówkami i z większą niechęcią niż przed spotkaniem ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@sebe: Jak wolisz. Ja miłość(która jest jedynie jakąś tam reakcją bio-chemiczną w naszych mózgach) traktuję jako złudzenie i nic więcej. Chociaż mimo wszystko, liczyłbym na jakąś dłuższą relację.
  • Odpowiedz
@GreatMajster: zazdroszczę że tak masz bo miłość do p0lki mnie zniszczyła wolałbym być miejscowym sebom na zasiłku niczego nieświadomym a moim jedynym zmartwieniem było by właśnie czy sobie porucham albo wypiję p--o
  • Odpowiedz
@skrobaczka: Generalnie mógłbym pójść, ale jak niby miałbym przenieść relację na wyższy poziom? Pytam nagle ot tak "Chcesz seksu"(chyba tak to nie działa)? Dla mnie to kompletna ABSTRAKCJA, a w tym całym "podrywie" nie ma żadnej logiki.
  • Odpowiedz
miłość do p0lki mnie zniszczyła


@sebe: Przez 5 lat tkwiłem w takim gównie, że oddałbym wszystko i z chęcią oraz bez żadnego wahania się z tobą zamienił. Dla mnie takie coś to nie jest żaden powód do poddawania się - powody to miałem ja, a się jakoś trzymam.
  • Odpowiedz
@GreatMajster: jak odpisywała niechętnie i półsłówkami to ja cienko widze, ale jeśli na spotkanie się zgodziła to nie do końca jest tak źle. Na twoim miejscu bym poszedł choćby z ciekawości, chyba nic na tym nie stracisz prawda? Jak postanowisz iść to wołaj :)
  • Odpowiedz