Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 160
Jedziemy z koksem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzisiaj pierwszy dzień chemioterapii schematem BEP. Łącznie 3 cykle, każdy 5 dni chemii + dwie dolewki w międzyczasie. Wlały się we mnie już 3 litry płynów, w tym cisplatyna, czyli jeden z trzech składników chemii. Narazie czuję się dobrze, doskwierają mi tylko zawroty głowy i smak w ustach, coś jakbym żuł spinacz do papieru xD

Jak ktoś z #warszawa chce mnie odwiedzić to zapraszam, prawdopodobnie będę tu siedział do pierwszej dolewki, czyli do wtorku.

#rakcontent #niebieskiepaski #rozowepaski #medycyna #chemia

No i taguję #lodz i #lodznapiwo, smalec wam się topi na onkologii ( )
gazowany_smalec - Jedziemy z koksem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Dzisiaj pierwszy dzień chemioterapi...

źródło: comment_a9LQDcrZUmY0JOBAWHm22ArLcOEQ0WtV.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakuba94: no z pewnością nie zadziałało to prozdrowotnie, tym bardziej że hexen czy klefedron wywołują stany zapalne w drodze podania, a to może świadczyć o ich rakotwórczości. Ostatecznie postanowiłem przestać być ulaną #!$%@?ą, bo grubasy chorują na raka nawet 70% częściej.
  • Odpowiedz
@szpongiel @gazowany_smalec wspólny tag, to fajny pomysł. Ostatnio stwierdziłem, że sporo osób pisze o swoich doświadczeniach, ale jest to mocno rozproszone po różnych tagach (w których poza informacjami medycznymi są też głupie wpisy bo tak i wykop). Myślałem o tagu, w którym zmagający się z chorobą (albo opiekujący się osobą zmagającą, będą mogły się wygadać czy wymienić doświadczeniami i wiedzą. Jakieś #wykopraka czy coś :-)

Muszę poszukać w privach bo jeszcze z
  • Odpowiedz
@gazowany_smalec w swoim czasie wyjdziesz ze szpitala, zdrowy, zmęczony chorobą, ale #!$%@? zdrowy :-) Posiedzisz w domu, odpoczniesz i docenisz życie :)
Jestem pewien, rób screena, zapisz gdzieś w chmurze, jak będziesz do niego wracał, zawsze zapamiętasz, że jakiś śmieszny raczek zadarł z kawałem, za przeproszeniem #!$%@? i tylko nie wiem, #!$%@? meteoryt w Twoj dom mógłby Cie zabić ;-)

  • Odpowiedz
  • 1
@gazowany_smalec WALCZ WALCZ WALCZ, zawsze warto, jeden z moich najlepszych ludzi poddał się przy końcu, nigdy mu tego nie wybacze... Piotrek o jak za Tobą tęsknię... ()()
  • Odpowiedz
@gazowany_smalec: Hej, ja jestem po 4xEP , w maju 2015 skończyłem. 4 lata teraz stukną jak nic mi nie jest. Miałem przerzuty do węzłów i wszystko zginęło po chemii. Polecam http://rjforum.pl/ jak chcesz porad, albo poczytać historie innych ludzi. Bardzo mi pomogli, bo koniec końców tez się leczyłem w Warszawie, mimo że jestem z Pomorza. Pytałeś w innym wpisie o studia - ja napisałem list do dziekana z prośba o urlop
  • Odpowiedz
  • 2
@HumanAfterAll czuje się mega bezradny jeśli chodzi o moje zdrowie. Mam coś nie tak z nadgarstkiem od grudnia. Naprawiałem samochód i chyba sobie nadwyrężylem czy coś mi tam pękło, bo silowalem się z zapieczoną śrubą.
Nie mogę zacisnąć pięści prawej bo mega mnie boli. Byłem u lekarza w styczniu to przypisał mi tabletki jakieś neurovity i inne gówna i powiedział że po trzech tygodniach powinno przejść. Nawet nie spojrzał na rękę, nie
  • Odpowiedz