Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 160
Jedziemy z koksem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzisiaj pierwszy dzień chemioterapii schematem BEP. Łącznie 3 cykle, każdy 5 dni chemii + dwie dolewki w międzyczasie. Wlały się we mnie już 3 litry płynów, w tym cisplatyna, czyli jeden z trzech składników chemii. Narazie czuję się dobrze, doskwierają mi tylko zawroty głowy i smak w ustach, coś jakbym żuł spinacz do papieru xD

Jak ktoś z #warszawa chce mnie odwiedzić to zapraszam, prawdopodobnie będę tu siedział do pierwszej dolewki, czyli do wtorku.

#rakcontent #niebieskiepaski #rozowepaski #medycyna #chemia

No i taguję #lodz i #lodznapiwo, smalec wam się topi na onkologii ( )
gazowany_smalec - Jedziemy z koksem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Dzisiaj pierwszy dzień chemioterapi...

źródło: comment_a9LQDcrZUmY0JOBAWHm22ArLcOEQ0WtV.jpg

Pobierz
  • 53
@gazowany_smalec panie jak to się stalo? To jest mój największy lęk, że gdzieś mam rozwijający się nowotwór a jak go wykryją to będzie za późno.

Chciałbym, aby była jakaś maszynka do której wejdę i "przeskanuje" mnie od góry do dołu... A teraz żyje w niepewności....

Jak to się stało że wykryto u Ciebie to cholerstwo ? Miałeś jakieś objawy ? Oczywiście nie musisz odpowiadać ale ja pytam z czystej ciekawości bo nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: narkotyzowałem proszkami wątpliwego pochodzenia i jakości, jarałem w #!$%@? zielska i waliłem opiaty, aż w końcu wylądowałem na terapii. Obecnie jestem trzeźwy ponad rok, chociaż alko od święta się napiję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gazowany_smalec dziękuję za przestrogę. Nie tykalem prochów ale nadużywam alkoholu i muszę z tym skończyć.
Jak tak leżysz całe dnie to polecam netflixa nawet na telefonie można oglądać, jest apka i dzida :D chyba że podczas chemioterapii czujesz sie na tyle wyczerpany że nawet nie chce się oglądać filmów ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LZBNZ: narkotyzowałem proszkami wątpliwego pochodzenia i jakości, jarałem w #!$%@? zielska i waliłem opiaty, aż w końcu wylądowałem na terapii. Obecnie jestem trzeźwy ponad rok, chociaż alko od święta się napiję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@gazowany_smalec: u mnie z rzeczy, które podejrzewam głównie, że mogły mieć wpływ to:
1. Zapelenie jądra w powikłaniach po śwince w okresie dojrzewania (przebyte zapalenia jądra są w oficjalnych czynnikach podniesionego