Wpis z mikrobloga

jak przychodzi czas pójścia do fryzjera nigdy nie jestem zdecydowany gdzie pójść, może jakieś nowe miejsce zwiedzić? więc przesiewam barberów i inne salony na google maps i dzisiaj rzuciły mi się w oczy opinie w googlach i odpowiedzi na nie w salonie 'Pan Elegant" (Tęczowa 6, Wrocław), nie mają swojej strony, mają profil na fejsie i na jakimś takim portalu: https://bukka.pl/salon/119-pan-elegant-teczowa-6-1. Nie lubię januszerki, wiadomo, że opinie z jedną gwiazdką mogą być wystawione przez konkurencję albo po prostu roszczeniowego debila, ale jak ktoś prowadzi biznes to jednak wypada odnieść się do zarzutu i zachować jakiś poziom. Ktoś w tym salonie jednak jest januszem i uwielbia schodzić swoim poziomem do piwnicy. Przykład poniżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #barber #januszebiznesu #januszefryzjerstwa #janusze
rickroll - jak przychodzi czas pójścia do fryzjera nigdy nie jestem zdecydowany gdzie...

źródło: comment_9MyfXw3XVHVLEeOdC2O3dqUvh6XKXRDX.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FHA96: jeden rabin powie tak, inny nie. Ja lubię sprawdzić co się dzieje w różnych salonach, jest duża konkurencja w końcu i jakoś muszą walczyć o klienta.
  • Odpowiedz
@rickroll: k---a rynek fryzjerów to jest chyba najgorszy rynek usług zaraz poza dentystami. Chcesz iść do fryzjera to masz do wyboru albo panią grażynkę i karolinkę która o----e cię na krótko i weźmie za to 10zł, albo PRO ELO HIPSTA BARBERA który o----e cię pięknie idealnie i weźmie za to 100zł. Gdzie środek? nie ma i p-----l się xD
  • Odpowiedz
@kj5: mam dokładnie takie samo wrażenie. albo o---------e salony, których czasy świetności były gdzieś w okolicy '95 - 2000 albo hipsteriada. W niektórych galeriach są jeszcze salony, które biorą ok 50 zł i to jest trochę taki środek, np w magnolii
  • Odpowiedz
@rickroll: im tam niestety mocno o------o z czasem. Kiedyś było spoko, aktualnie jest już tak na siłę "cool", że człowiek czuje zażenowanie. Cały czas lecą przekleństwa, idiotyczne dowcipy na poziomie gimnazjum "he he, k---a Krzysiek w---------j i c--j he he" i się obsługa świetnie bawi. Typ przy kasie bardziej zajęty kolegami, którzy wpadli na w----y, bo tacy są cool, że sobie o 12:00 już walą. Ostatni raz jak byłem, to
  • Odpowiedz
@Mu_H: byłem tam raz i też mam podobne wrażenie. I w sumie nie ma się co dziwić, że januszują w odpowiedziach na nieprzychylne oceny. Fajnie, że ekipa jest zgrana, ale u nich to zgranie poszło w złą stronę, klient może się poczuć jakby trafił na imprezę dobrych znajomych a tam nikt go nie zna. slyszysz jak się nabijają z innych, siedzisz na fotelu i czujesz się jak debil, bo jak
  • Odpowiedz
@rickroll: @kj5: dlatego właśnie przy doborze fryzjera trzeba mieć kryteria. U mnie to jest: widzę "barber" - w---------j w podskokach. Widzę cennik: 30+ zł za zwykłe opitolenie - do widzenia. Osiedlowe panie fryzjerki na zawsze w moim sercu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz