Wpis z mikrobloga

no więc kiedy byłem małym gimbem to jeździłem co roku na wakacje na wieś
lubiłem się tam przechadzać po polu
no i jakoś koło 2009 zdaje się odkryłem 4chan a konkretniej dział 's' ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
i dzięki temu miałem na moim sony ericssonie k550i swoją drogą bardzo fajny telefon nostalgia mocno no w każdym razie miałem na nim kolekcję jak mi się wtedy wydawało zajepistych d00peczek
no i pewnego bardzo ładnego i bardzo słonecznego dnia koło południa poszłem sb głęboko w pole i skitrałem się w kukurydzy pana gienka
no i w tej kukurydzy podziwiając te d00peczki dokonałem aktu samogwałtu i użyźniłem glebę swoim materiałem genetycznym tj spermą
dobre czasy fajne wspomnienie nostalgłem ehhhh


zastanawiacie się pewnie dlaczego napisałm

jak mi się wtedy wydawało zajepistych d00peczek


no bo układając sb w głowie ten wpis który początkowo miał być tylko głupią anegdotką z moich młodzieńczych lat uświadomiłem sb że one te d00peczki one wtedy mi się wydawały zajepiste ale to było 10 lat temu byłem wtedy jednak mocno innym człowiekiem tzn głupim napalonym gimbem i mogłem mieć inne preferencje nwm czy teraz też nazwałbym te d00pery zajepistymi albo chociaż fajnymi


no w każdym razie przesłanie jakim chcę się z wami podzielić brzmi
GUST JEST JAK DUPA
morze się zmieniać i kształtować

#filozofia #coolstory #truestory #przemyslenia #przemysleniazdupy #gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #chodtoknadzis #chodtokowypamientniczek
Chodtok - no więc kiedy byłem małym gimbem to jeździłem co roku na wakacje na wieś 
...

źródło: comment_jPNzdpW8GpDg4kP2LERd5ixdXDa5ZUc4.jpg

Pobierz

no właśnie

  • ciekawe przemyślenia 18.2% (4)
  • ale ty jesteś bystry i błyskotliwy omg 31.8% (7)
  • super historia 9.1% (2)
  • chciał(a)bym schować się z tb w kukurydzy :3 13.6% (3)
  • kocham cię 27.3% (6)

Oddanych głosów: 22

  • 11