Wpis z mikrobloga

Moto z Francji, więc pewnie po jakimś dzwonie było sprowadzone. A to w ogóle ma możliwość rejestracji ? Bo nic o tym w ogłoszeniu nie widzę na pierwszy rzut oka. Wszystko co związane z homologacją, lampy itp zdjęte. Bo jak niema to szkoda to w ogóle oglądać. Edit. doczytałem, brak rejestracji. Ja bym to olał, bo jakiś składak
  • Odpowiedz
Moto z Francji, więc pewnie po jakimś dzwonie było sprowadzone.


Moto do upalania po lesie, zaliczyło pewnie nie jednego dzwona ;), poza tym, niewiele w nim zostało z oryginalnej DT.

A to w ogóle ma możliwość rejestracji ?


Nie ma, zostało przerobione na crossa i nie jest to zrobione po taniości tylko na całkiem fajnych częściach.

Bo nic o tym w ogłoszeniu nie widzę na pierwszy rzut oka


Drugie zdanie w ogłoszeniu
  • Odpowiedz
@Glenroy: DT jest fabrycznie homologowana. Dzwon w lesie a na drodze to dwie inne rzeczy. Przypadkiem tej homologacji nie straciła. Nie zostało przerobione na full crossa, bo nigdy nim nie bedzie, to jest lekkie enduro z dołożonym bakiem i plastikami z nowszych modeli. DT nie nadaje w cieżki teren to takie lekkie enduro. To składak, poskładany pewnie po taniości bo przyjechał w nieciekawym stanie. Szkoda oglądać motor który miał służyć i
  • Odpowiedz
@Pitu33:

DT jest fabrycznie homologowana

Przypadkiem tej homologacji nie straciła.


Straciła ją razem ze wszystkimi elementami wymaganymi do homologacji.

to jest lekkie enduro z dołożonym bakiem i plastikami z nowszych modeli. DT nie nadaje w cieżki teren to takie lekkie enduro.


No nie nadaje się, zdaję sobie z tego sprawę, bo swego czasu takim jeździłem :P. Ma pozmieniane plastiki, bak, zawias, ogólnie sporo części.

To składak, poskładany pewnie po taniości bo
  • Odpowiedz
@matflo11: no to jak poerwsze moto i ma byc tanio to od bidy ujdzie, ale dla mnie to kupowanie dt 125 bez papierow i swiatel to absurd, kup normalne to raz ze masz normalne legalne moto a dwa ze nawet jak cos to bez prawka pojedziesz po ulicy nad jezioro albo do sklepu a takim czyms to ani w teren bo za #!$%@? ani po miescie sie przejechac bo swiqtel ni
  • Odpowiedz
@Glenroy: a co ty sprzedajesz to moto ze tak go bronisz? To ze zdjal lampy to nie znaczy ze stracil homologacje i prawo do rejestracji, tylko ze nie jest dopuszczony do ruchu po drogach publicznych, nawet jak sobie zrobil ten tjuning to czemu nie ma papierow? Bo moto pewnie #!$%@? i przerobione zeby mozna bylo sprzedac, albo zlepione po kasacji ze szrotu, ciekawe jak tam numer ramy
  • Odpowiedz