Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarPaKo: nie, ogarnięta i rzeczowa kobieta będzie chciała dostawać wynagrodzenie i benefity zgodne z jakością pracy, bo to jej pozwoli rozwijać karierę zawodową. I będzie to dla niej konkretną motywacją, a nie przywilejem.
  • Odpowiedz
@Cerberon: Miej trochę godności i czytaj ze zrozumieniem. Opisuję tylko i wyłącznie reakcję wykopu na dwie analogiczne sprawy - kiedy facet jest dyskryminowany i kiedy kobieta jest dyskryminowana. Zdecydowanie więcej głosów "za" widziałam w momencie kiedy to facet miał zaproponowaną większą stawkę przy ogłoszeniu o pracę, co ja skomentowałam słowami "pewnie ma większy zakres obowiązków, więcej dźwiga itd" - ale sporo osób popierało, bo przecież "baba jest mniej wydajna"- co
  • Odpowiedz
Od kilku minut czuję się 120% kobietą! Moje wymiary (2x2x2), pysk trolla i broda jaskiniowca są kobiece! I nie mówcie mi, że nie, bo hurr-durr-dyskryminacja-kobiet!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarPaKo: widzę, że wkraczamy tu w typowe p--------o. W moich firmach Dzień Chłopaka był tak samo celebrowany (dyskryminowany ( )) jak Dzień Kobiet.

I bierzesz procenty z d--y, nie dogadamy się. Tylko żeby mieć coś pod swoją tezę, a kompletnie nie rozumiesz różnic w podejściu do kwestii równorzędnej motywacji pozapłacowej.

Nauczcie się wreszcie, że stereotypy są krzywdzące są dla obu stron, a o świecie
  • Odpowiedz
"baba jest mniej wydajna"- co jest dyskryminacją.Tak samo jak dyskryminacją jest dzień wolny ze względu na to, że jest się kobietą. Różnica w ilości kg wynika z warunków fizycznych, i tu już możesz winić nie wiem, Boga czy w kogo wierzysz, że stworzył kobietę jako osobę o mniejszej masie mięśniowej i automatycznie mniejszej sile.


@norepinefryna: sama sie zaorałaś dziewczyno i stwierdziłaś kobieta jest słabsza fizycznie więc w pracy fizycznej jest
  • Odpowiedz
@murinius: Zaorałam się? Od kiedy stwierdzenie faktu, że kobieta ma mniejszą masę mięśniową to jest oranie się? To jest fakt. My mówimy o dyskryminacji ze względu na płeć a nie ze względy na warunki fizyczne więc naucz się rozróżniać te da pojęcia.
  • Odpowiedz
@Cerberon: Nigdzie k---a nie napisałam,że kobieta jest gorszym pracownikiem, napisałam że kobieta ma mniej mięśni niż facet co jest spowodowane fizjologią, nauczcie się czytać to co faktycznie ktoś do was pisze, a nie dopowiadać sobie jakieś swoje wyobrażenia.
  • Odpowiedz