Wpis z mikrobloga

Niemniej, kolejne laboratoria zaprzeczały, a wraz z nimi cała sekta pancernobrzozowa.


@krzychol66: albo manipulujesz albo źle interpretujesz, obecnośc w próbkach materiałów slużacych do produkcji materiałow wybuchowych jest potwierdzona jednak są to tak śladowe ilości , że wykluczono zamach z ich użyciem
@bombastick: No i?
Na stronie tej jest mowa o znalezieniu śladów materiałów o wzorcach analitycznych podobnych do zastosowanych wzorców materiałów wybuchowych.
Natomiast podtrzymana jest opinia, że materiałów wybuchowych nie znaleziono.

Więc nie wiem, o czym ty do mnie rozmawiasz.

Dyskusja wzorców analitycznych jest u linkowanej przez mnie prof. Treli. W skrócie: Pani prof. podważa identyfikację "podobnych" materiałów i twierdzi, że wyniki szczegółowe sugerują obecność w próbkach heksogenu, a jego wykluczenie
@krzychol66 Jakie stężenie tych materiałów znaleziono i dlaczemu nie wskazuje owo stężenie na wybuch? Śmiało smoleński wyznawco, zderz się z twardymi faktami ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bombastick: No właśnie. Konkluzja jest ciągle ta sama: nie wykryto materiałów wybuchowych.
A rzeczony hexogen ma być ftalanem diizobutylu. Z czym polemizuje prof. Trela, ale nie zmienia to treści oficjalnie wydanej opinii.

Ma się to wszystko nijak do twojego twierdzenia jakoby

obecnośc w próbkach materiałów slużacych do produkcji materiałow wybuchowych jest potwierdzona jednak są to tak śladowe ilości , że wykluczono zamach z ich użyciem

Nie ma oficjalnego potwierdzenia obecności w
Ma się to wszystko nijak do twojego twierdzenia jakoby

obecnośc w próbkach materiałów slużacych do produkcji materiałow wybuchowych jest potwierdzona jednak są to tak śladowe ilości , że wykluczono zamach z ich użyciem


@krzychol66: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
czy to nie na ten raport na który powoływał się pan Gmyz


@bombastick: Nie.
Nie masz pojęcia, o czym piszesz.

przeciez dokładnie to jest w tym raporcie,


@bombastick: Nie. W raporcie wyraźnie stwierdzono niewykrycie materiałów wybuchowych w zakresie czułości aparatury pomiarowej. Czyli stworzono sobie dupochron, a jednocześnie stwierdzono oczywistość - że czułość metody pomiarowej jest ograniczona.