Wpis z mikrobloga

@bombastick: Weź się opanuj i zacytuj konkretnie, dosłownie te fragmenty orzeczenia, które stwierdzają wykrycie hexogenu, pentrytu i dinitrotoluenu. Strona, cytat dosłowny.

Pomijam, że mnie obrażasz i pomawiasz. Ale zawracasz Wisłę kijem.
Najpierw przez lata całe powołując się na raport powyższy twierdziliście, że żadnych materiałów wybuchowych nie było, teraz się nagle obudziliście, że przecież były i wszyscy wiedzieli. Słaby ten damage control. Dla ludzi z pamięcią złotej rybki.
Najpierw przez lata całe powołując się na raport powyższy twierdziliście, że żadnych materiałów wybuchowych nie było, teraz się nagle obudziliście, że przecież były i wszyscy wiedzieli. Słaby ten damage control. Dla ludzi z pamięcią złotej rybki.


@krzychol66: po pierwsze podałem ci wyżej numer stron gdzie masz to napisane, po drugie nikt sie nagle nie obudził gdyz sam przywołałes raport który istnieje od kilku lat.
"nie latają do mediów"

"tylko przecieki"

wybierz jedno


@Neratin: Była mowa o "Antonim" i jego zespole, przeciek jest z prokuratury.
Niewątpliwie ciekawe123 jest, kto i dlaczego "cieknie" w tajnym śledztwie, niemniej nie jest to "Antoni".

Gdyby to nie była pierdoła, mielibyśmy już komunikat prokuratury.


@Neratin: Niekoniecznie. Prokuratura nie ma obowiązku biegania do mediów z każdym cząstkowym wynikiem śledztwa. Skończą, to przedstawią całość. Mam nadzieję w sądzie.
@krzychol66: iks #!$%@? de wykresów z badania próbek w których stwierdzono wyżej wymienione środki służące do produkcji materiałów wybuchowych też tam nie ma( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bombastick: Czyli nie rozumiesz, a używasz. Jak już zrozumiesz, to się zgłoś.
A na razie pozostawiam cię ze stroną 44 (71/217), na której wprost napisano, że nie ujawniono substancji o których piszesz, że je "stwierdzono".
@krzychol66: aaaaaa czyli sam dopisałem te strony raportu który zalinkowales( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡