Wpis z mikrobloga

Jaaaa pierdyykam. Wynajęłam inne mieszkanie, gdzie jest wanna i prysznic. Nie mogę się doczekać aż w przyszłą niedzielę po przeprowadzce wysprzątam łazienkę i #!$%@?ę się do wanny na godzinę. Ostatni raz pluskałam się w wannie z 15 lat temu. Potem rodzice wyremontowali łazienkę i dali prysznic. A w każdym wynajmowanym mieszkaniu był prysznic. Jutro chyba pójdę do rossmanna i kupię jakieś pierdołki co robią pianę XD
Jaram się jak gówniak.
#chwalesie #gownowpis
  • 130
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@ksiak: Ale #!$%@? XD jak jesteś dziadkiem, albo chorym, to wybierasz prysznic. Jak nie masz problemu z wchodzeniem po schodach, to nie sprawi ci też problemu wejście do wanny. A o tym ślizganiu to już kompletna bzdura, 35 lat żyję na tym świecie i przerobiłam dziesiątki wanien i kabin. Brodziki i wanny są teraz wszystkie tak samo akrylowe, więc tak samo śliskie, a te wytłoczenia w brodzikach wcale nie pomagają. Jak
Jak nie masz problemu z wchodzeniem po schodach, to nie sprawi ci też problemu wejście do wanny. A o tym ślizganiu to już kompletna bzdura, 35 lat żyję na tym świecie i przerobiłam dziesiątki wanien i kabin.

Gratuluje, pamiętaj jednak, że każdy człowiek ma inną sprawność niezależnie od wieku. Wchodzenie do wanny jest utrudnione w porównaniu do wchodzenia pod prysznic, z tym nie da się dyskutować.

Brodziki i wanny są teraz wszystkie
@Niebadzlosiem: No nie wiem, ja tam tylko prysznic, wchodzę, kąpiel i wychodzę. Nie widzę sensu w moczeniu się w zimnej brudnej wodzie przez 2h - potem trzeba i tak wyjść, znowu zimno. #lipaaa
#teamprysznic

PS. pod prysznicem też możesz włączyć muzykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS2.

To tak jakby próbować spłodzić syna bez ręki xD

Po co Ci potrzebna ręka do płodzenia dzieci?

Ewentualnie moja opinia wynika