Wpis z mikrobloga

Jaaaa pierdyykam. Wynajęłam inne mieszkanie, gdzie jest wanna i prysznic. Nie mogę się doczekać aż w przyszłą niedzielę po przeprowadzce wysprzątam łazienkę i #!$%@?ę się do wanny na godzinę. Ostatni raz pluskałam się w wannie z 15 lat temu. Potem rodzice wyremontowali łazienkę i dali prysznic. A w każdym wynajmowanym mieszkaniu był prysznic. Jutro chyba pójdę do rossmanna i kupię jakieś pierdołki co robią pianę XD
Jaram się jak gówniak.
#chwalesie #gownowpis
  • 130
@konsumatumest ja w domu miałam całe życie prysznic, teraz z niebieskim wynajmujemy mieszkanie z prysznicem, a uwielbiamy się pluskać w wanience, zdarzy nam się tylko gdzieś w hotelu. Teraz kupujemy domek i jest tam miejsce na ogromną wanienkę i czuję dokładnie to co Ty mirabelko ʕʔ tylko, że na domek będę czekać z półtora roku ale będzie warto ()
@konsumatumest: Mam wannę, ostatni raz brałem w niej długą kąpiel kilka dobrych lat temu. Na codzień używam jej jako prysznica i wolałbym jednak mieć normalny prysznic, bo: pod prysznicem możesz sobie stanąć i jakoś szybciej to wszystko idzie niż siedząc w wannie, woda leci sama na ciebie z góry, nie musisz słuchawką operować i najważniejsze: nawet jak jest w łazience zimno, to zamkniesz się w kabinie prysznicowej, ciepła woda trochę poleci
@Mandark: mi nic nie podskoczy :D bo płacę za media niezależnie od zużycia czegokolwiek. z resztą nie będę się pluskać codziennie xD znając życie to przez tydzień się pocieszę a potem zapomnę o wannie, bo prysznic szybszy


@konsumatumest: płacisz niezależnie bo w czynsz jest wkalkulowana pewnie zaliczka, ale jak zaczniesz przekraczać prognozowane normalne zużycie to zobaczysz dopłate ;)
Pewnie masz w umowie, że liczniki są weryfikowane raz na pół roku
@Mandark nie. Mam zapisane, że płacę tyle bez jakichkolwiek dopłat xD widziałam te umowę, czytałam ją, serio jest tam wliczone wszystko jako całość, a nie jako zaliczka. Wynajmuje już 6 lat pokoje, więc wiem, ogarniam sytułejszyn xD Z reszta tak jak mówię - parę dni się pocieszę i zapomnę o wannie, więc nie będzie nadrogramowego zużycia