Wpis z mikrobloga

Konon zero skruchy. Po prostu jeszcze z ryjem ze skargę składa i zły. Niezłego psychopatę wychowaliście donejciarze... Jednak niektórzy nigdy nie powinni mieć więcej kasy/władzy/sławy, bo nie nadają się do tego i nie zasłużyli na nią. Knur uważa ze to spisek na niego. Liczę ze jednak dostanie zawiasy/grzywnę albo jakąś karę społeczną...
I CH W D widzom co go jeszcze pozdrawiają... Ja czasem polookam ale wali już mnie coraz bardziej to środowisko. Było w miarę neutralnie ale jak ten debil robi szkodę zwierzętom i to go wali to nie chce mieć z tym nic do czynienia. To samo z Medxicanem, menel zasrany po akcji w szpitalu co ludziom z oddziału kłopot narobił i się śmiał to taki sam śmieć. Tfu. Tylko Profesor Tomasz zasługuje na szacunek z istot ludzkich. Reszta to podludzie. Oby takich było mniej w moim kraju.
#kononowicz #patostreamy #suchodolski #podlasie #bialystok #podludzie
  • 20
@kolonko: wiedziałem że tak będzie... teraz będzie pisał pisma że to był zamach na jego dobre imię... przecież gorszego idioty to nie ma. Do niego nic nie trafia, zaden argument, nic... on ma racje, jest najmądrzejszy i już
@kolonko: Tu juz nie chodzi nawet o kare (ktora sie oczywiscie nalezy),media SE,Fakt ,lokalne portale pisza tylko o tym po wpisaniu w google kononowicz.On juz jest spalony,bedzie sie teraz rozgladal za siebie poza tym mit krzysia misia upadl.Oczywiscie bedzie mial wiernych fanow o podobnym do swojego IQ ale tego sie nie zmieni.Najwazniejsze ze Nero wolny i aby KK otrzymal zakaz posiadania zwierzat,aby ta chodzaca kupa gowna juz nikogo nie skrzywdzila.
@Dewooox: posłuchaj materiału. Tak skruchę to on będzie miał jak zobaczy ze będą za to pieniążki. Kuwra tak psa traktować tyle czasu. Jakby miał skruchę to by zadbał o niego. Kasę i jedzenie miał. WODY mu nie wystawić?! To trzeba nie mieć sumienia. Ja bym dnia nie wytrzymał w świadomości ze zwierze którym się opiekuje nie ma wody etc. Każdy kto go broni jest takim samym śmieciem jak on.