Wpis z mikrobloga

@elady1989: znaczy rok temu była usatysfakcjonowana zarobkami a w tym roku popiera potrzebę podwyżki o 1000zł? strasznie dużo obowiązków musiało przybyć przez ostatni rok.
@PinkLemonade: polacy maja w dna bycie slugusem zachodu, niewolnikiem. Prawdziwemu polakowi nawet przez glowe nie przejdzie, ze potrzebuje edukacji na poziomie, poniewaz wystarczy mu, ze jest polakiem, dla niego to jest jednoznaczne z byciem lepszym od zgnilego zachodu gdzie sa pedaly i zamachy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Prawdziwemu polakowi nie potrzeba dobrych uniwersytetów, ponieważ TE #!$%@? STUDENTY CO TO ONE SOBIE MYSLOM SIE KSZTALCOM ZA MOJE PIENIADZE
serio wykorzystali wywiad z przed kilku miesięcy jako aktualną ocenę sytuacji? Przecież nawet drzewa to demaskują xD


@dziara1429: Co masz na myśli? To że w ciągu paru miesięcy nastąpiła taka gigantyczna inflacja, że nagle stało się źle?
A może po prostu apetyt rośnie w miarę jedzenia? @Magnolia-Fan: @elady1989:
@kt13:

Większość inteligentnych ludzi z mojego otoczenia, którzy pracują w szkole, w tym nauczyciele którzy uczyli mnie (naprawdę świetnie nauczyciele) albo już zmienili pracę albo planują zmienić.

Tak, większość budżetówki nieustannie planuje zmienić zawód. Często aż do emerytury :) Jak ta słynna sójka, co się za morze wybierała.

Nie jest to dla nich problem.

Niby nie jest, a jednak znakomita większość nauczycieli zostaje na etacie w szkole. Potrafisz wyjaśnić ten fenomen?
Poza oczywista manipulacja pisowskiej propagandy to do nauczycieli mam taka rade jak nie pasuje to poszukac sobie lepszej pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)