Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BaRi:

Do tego szkoły nie powinny mieć wakacji, tylko prowadzić lekcje


A ty co myślisz że szkoły w wakacje są zamknięte i nauczyciele siedzą 2 miesiące na urlopie? XD rozumiem że wszystkie akcje lato w mieście, szkoły, swietlice i przedszkola prowadzą krasnoludki XD
@Magnolia-Fan: No, czyli nauczyciel

ak tak źle Ci u prywaciarza to polecam pracę w budżetówce, ja niedawno zwolniłem miejsce, wysyłaj sybi, zyskasz niezawodną ochronę betonu związkowego xD....

Co za coś - szybko zmienisz zdanie jak przyjdzie kryzys

@Eoon: czyli szantażowanie całego kraju bo się chce więcej kasy choć dostało się dopiero co podwyżkę to rak tego kraju i czekam aż w końcu ktoś z jajami zrobi porządek z tymi grupami
polacy po prostu nie zasluguja na to, zeby w polsce kieykolwiek bylo lepiej. Ten narod nawet nie rozumie, ze edukacja jest najwazniejsza w rozwoju czlowieka, a wiec takze i panstwa, no ale przeciez KURŁA KWIIII NIECH ZMIENIOM PRACE JAK NIE PASUJE, ONI WAKACJE MAJOM ZLODZIEJE LUDZIE KTORZY UCZOM MOJE DZIECI POWINNI ZARABIAC MINIMALNA ROZUMIECIE #!$%@? MINIMALNA A NAJLEPIEJ ZEBY DOPLACALI DO TEGO
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stan-tookie-1: czyli jak się wykorzystuje materiały archiwalne, sprzed kilku miesięcy, nagrane w innym kontekście to trzeba to oznaczyć materiał jako archiwalny a nie przytaczać jako aktualny komentarz bo to manipulacja.
@dziara1429: to już zależy od sytuacji. Chyba w tej sytuacji powinni to pokazać jako wypowiedź sprzed kilku miesięcy i co najwyżej zaznaczyć że nauczycieli #!$%@?ło i w te kilka miesięcy gruntownie zmienili stanowisko.
chyba że to co ta babeczka mówiła to fake i żadnej podwyżki nie było