Wpis z mikrobloga

Mam to szczęście, że mam kota spokojnego, łagodnego, lubiącego ludzi i spacery na szelkach. Zawsze znajdzie się ktoś - najczęściej osoba starsza lub dziecko - któremu widok kota na ramieniu jak papuga poprawi humor, a jeszcze jak Tadela da się pogłaskać - hoho! Tadela towarzyszy mi też podczas prelekcji dla dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych, gdzie opowiadam, jak pomagać zwierzętom i jak się z nimi obchodzić. Robię co mogę, by nowe pokolenia zarażać miłością i szacunkiem do zwierząt - a Tadela mi w tym świetnie pomaga! Jej historia porusza młodych i starych, a urok osobisty łamie nawet najtrwardszych :)
#czujedobrzeczlowiek #czujedobrzekot #dziendobry #pokazkota #koty
f.....a - Mam to szczęście, że mam kota spokojnego, łagodnego, lubiącego ludzi i spac...

źródło: comment_6gWpcMdpIROs5BpOqqO8p30GmTGPBzua.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@frytusia: a nie ma przerażenia x1000 jak wychodzi? Ja miałem takiego boidupę kiedyś, że uciekał jak otwierałem balkon, żeby tylko straszny świat na zewnątrz go nie dopadł.
Inny natomiast wychodził, ale jak mu chciałem założyć obroże (z danymi jakby co, chipa też miał ale kto ma czytnik do chipów) to wydawało się, że sobie razem z głową tę obrożę oderwie (chociaż miała taki elastyczny element, żeby się w razie czego
  • Odpowiedz
@DulGukat: ogólnie nie ma co kota zmuszać, jak nie kocha spacerów. A do szelek przyzwyczajałam najpierw w domu, bo też była awantura i draka. Tadela spacery lubi, siedzi mi na ramieniu albo drepta wokół, jak coś ją zainteresuje :) Z psem jeszcze żadnej draki nie miałam.
  • Odpowiedz