Wpis z mikrobloga

Nie sklejacie, że wszystko będzie dostosowane do wieku?


@Mollina: Widzę że Ty wszystko opierasz na zaufaniu

Chodzi o zwalczanie myślenia "nie baw się siusiakiem bo ci odpadnie" a nie "teraz wszyscy ptaszki w dłoń i jedziemy góra dół góra dół"....

No ja widzę

masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa....

i

przyjemności z dotykania własnego ciała....

czyli innymi słowy - masturbacja jest spoko. Czekam na wysyp uzależnionych od masturbacji
@Kumagoro: No i co z tym dziewczynkami bo nie rozumiem?

To dokument dla dorosłych, głównie pedagogów. Mają używać głupich eufemizmów pt. "nieprawidłowy dotyk" czy "dotykanie genitaliów" zamiast nazwać to po imieniu? ....

Nie - zastanawiam się dlaczego próbujesz mi wmówić że tam ma być mowa o poznawaniu własnego ciała choć jasno jak byk jest napisane o przyjemności z dotykania własnego ciała i masturbacji.
@Kumagoro: 4 letnie dzieci nie powinny tego robić i tyle. Masturbacja jest silnie uzależniająca i powoduje problemy seksualne w późniejszym wieku. Ty chcesz małe dzieci już jej uczyć i jeszcze twierdzić że jest ok.

I że wuja nie ma prawa cię tam dotykać? .....

To nie ma nic wspólnego z masturbacją.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@ediz4: A na historii przy rozmowach o wojnie wysyła się dzieci na jakiś front.

Co Wy ćpacie, że wymyślacie te bzdury o masturbowaniu dzieci w szkołach czy nawet pokazywaniu siusiaka. Jakie w Was są chore skryte fantazje, że od razu Wam to przychodzi do głowy. Nie rozumiecie co to znaczy rozmowa z dzieckiem? Słowne tłumaczenie co się dzieje jak dorasta?

Ja rozumiem, że nie potraficie rozmawiać z dziećmi i tłumaczyć im
Co Wy ćpacie, że wymyślacie te bzdury o masturbowaniu dzieci w szkołach czy nawet pokazywaniu siusiaka. Jakie w Was są chore skryte fantazje, że od razu Wam to przychodzi do głowy. Nie rozumiecie co to znaczy rozmowa z dzieckiem? Słowne tłumaczenie co się dzieje jak dorasta?


@PilariousD: Chłopie. Wyskakujesz z dupy z jakimiś urojeniami i z moralizatorskim tonem - xD
Albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo nie przeczytałeś tego co
zdrowo rozwijający się kilkulatek nie będzie się masturbować bo ma niską samoocenę albo jest chorobliwe wstydliwy. Chorobliwie wstydliwy to może dopiero zostać, jak będzie gnębiony przez rodziców, którzy będą mu wpajać jakieś chore normy moralne XD


@Bomfastic: Kolego nie mieszaj wątków. Pisałem to do gościa co nawiązał do tagów na wykopie. Czterolatkowie nie udzialają się w tagach stulejacontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JESZON: Chwila, chwila, czy Korwin właśnie przyznał, że przykro mu, że za masturbowanie się z dziećmi jest kara więzienia?
Pomijając już jak obleśnie propagandowa jest to sytuacja, bo nikt w szkole nie będzie oglądał siusiaków, to tylko chora fantazja korwinistów, którzy nie od dziś chronią pedofili i zależy im na tym, aby dzieci nie miały świadomości seksualnej - wtedy są bardziej podatne na manipulacje i łatwiej je molestować. Korwin mówił już,
ja w wieku 8 lat wiedziałem co to narkotyki a jakoś dziś nie ćpam heroiny. Szok. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@duncanidaho2: A powiedzieli Ci że heroina jest spoko i mogłeś ją wyciągnąć z lodówki czy szafki w kuchni?

Idąc dalej, rozumiem że masturbacja sama w sobie jest zła / szkodliwa? Wyrosną mi włosy między palcami? .....

uzależnienie jest szkodliwe a jest tym gorsze im szybciej ktoś zaczyna