Wpis z mikrobloga

Masz nieaktualne dane. W krajach zachodnich wiek inicjacji właśnie rośnie, dzięki edukacji sekulnej. Na edukacji uczniowie zostają poinformowani o wszelkich zagrożeniach z seksu dzięki czemu mogą podjąć decyzję o dołożeniu tego na później.


@R187: Zapodaj.
Co ma płciowość do rozpoczynania życia seksualnego?


@ediz4: No właśnie co ma do rzeczy że podajesz tutaj wiek inicjacji jako istotny w dyskusji?

A Ty uważasz że Ci konkretni naukowcy to nieomylni? Jestem pewien że szybko bym znalazł innych co będą mieli inne zdanie. Są naukowcy co twierdzili ileś tam lat temu że życia na ziemi już być nie powinno.


@ediz4: To jest ten sam case jak ze szczepionkami. Jasne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Co ma penalizacja z tym wspólnego?


@ediz4: Jeśli coś jest legalne od 15 roku życia, to na pewno uczniowie na edukacji seksualnej powinni mieć przekazaną wiedzę na ten temat zanim będą mieć 15 lat. Bo prawo im pozwala w dniu 15 urodzin zacząć uprawiać seks, więc zanim będą mogli to już powinni mieć komplet wiadomości. A dodać trzeba, że na pewno pewien % osób miało inicjacje zanim mieli lat 15, bo
@R187: No ciekawe ale to USA które ma ten wiek niżej niż kraje zachodu europy i czytam coś takiego

The latest data from the CDC shows that the percentage of teens that used a condom the last time they had sex declined from nearly 62 percent in 2007, to about 54 percent in 2017....

Niestety nie mogę znaleźć nowych danych dla Europy. Mam tylko starsze jak ta mapka.

No właśnie co
e.....4 - @R187: No ciekawe ale to USA które ma ten wiek niżej niż kraje zachodu euro...

źródło: comment_iu4yzRCyz5obeLBLdM9MXaB34dggdZQD.jpg

Pobierz
Jeśli coś jest legalne od 15 roku życia, to na pewno uczniowie na edukacji seksualnej powinni mieć przekazaną wiedzę na ten temat zanim będą mieć 15 lat. Bo prawo im pozwala w dniu 15 urodzin zacząć uprawiać seks, więc zanim będą mogli to już powinni mieć komplet wiadomości. A dodać trzeba, że na pewno pewien % osób miało inicjacje zanim mieli lat 15, bo skoro seks jest legalny np. od lat 14
USA które ma ten wiek niżej niż kraje zachodu europy


@ediz4: Który wiek? W USA wiek legalnej zgody na seks to między 16 a 18 lat, w zależności od stanu, tutaj mapa: https://i.redd.it/h1imcmk7unxz.png

i czytam coś takiego


Brzmi jak nadal braki w edukacji seksualnej, bo w nastepnym zdaniu jest, że zamiast prezerwatyw używają stosunku przerywanego, bardziej zawodnej metody i rodem z Biblii, z historii o Onanie...

And previous data shows that
R187 - > USA które ma ten wiek niżej niż kraje zachodu europy

@ediz4: Który wiek? ...

źródło: comment_uI2HzRpvs1M8DdcEz94RazjkAraZBO4C.jpg

Pobierz
Który wiek? W USA wiek legalnej zgody na seks to między 16 a 18 lat, w zależności od stanu, tutaj mapa: https://i.redd.it/h1imcmk7unxz.png


@R187: mówiłem o wieku inicjacji

Brzmi jak nadal braki w edukacji seksualnej, bo w nastepnym zdaniu jest, że zamiast prezerwatyw używają stosunku przerywanego, bardziej zawodnej metody i rodem z Biblii, z historii o Onanie....

Po edukacji Obamy spadł odsetek używających prezerwatyw?

Skąd taki wniosek? Masz tutaj co WHO pisze
Mam ten dokument i w tabelce "przekaż informacje" na ten temat pojawia się

>zadowolenie i przyjemność z dotykania własnego ciała (masturbacja, autostymulacja)

w kolumnie 6-9 lat


@ediz4: To jest powtórzenie tematu, który pierwszy raz pojawia się w grupie wiekowej 0-4, tylko inny słowa są użyte. Widać, że jest to powtórzenie, bo jest na szaro, obok wkleiłem informacje jak to czytać ze strony 36.

Sama masturbacja jest w grupie wiekowej 9-12 jako
R187 - >Mam ten dokument i w tabelce "przekaż informacje" na ten temat pojawia się 
>...

źródło: comment_D2aFeSw9SvYHD0VaikskDakf4oLM2aAe.jpg

Pobierz