Wpis z mikrobloga

Podsumujmy się i moje żyćko:
ZALETY:

- 188cm wzrostu, choć obecnie to i tak nie jest wystarczający wzrost dla 1/4 kobiet
- W sumie mam stosunkowo sporo kasy, ale znając życie jak p----------e to pójde w alkoholizm i przepije tą kasę w 6-7 lat.
- Nie mam nadwagi ani niedowagi.

WADY:

- Sylwetka typu skinnyfat, więc mimo 22 BMI spory bebzon
- W c--j drobne kości, 15cm w nadgarstku
- Z-----y głos, asystent google go nie rozpoznaje. Jak coś mówie po polsku to przekręca zdania, albo w ogóle w innym języku wyświetla słowa, mimo iż wszystko ustawione dobrze. W liceum wychowawca przedrzeźniał mój głos.
- 0 znajomych w realu
- 0 znajomych w internecie
- Morda wg photofeelera 3.7/10 czyli pewnie 2/10 obiektywnie
- P---a z charakteru. W gimnazjum pobiła mnie locha, mimo że byłem od niej o głowę wyższy. Co prawda była wyposażona w miotłe, ale plama na honorze została.
- W gimnazjum i liceum tylko jedna osoba w klasie siedziała w ławce. Tak, tą osobą byłem ja.
- Mam OCD i fobię społeczną
- Przez 22 lata życia nie miałem żadnych kontaktów z kobietami. Raz mnie tylko jakaś zaćpana przytuliła, ale sam byłem tak pijany że nie pamiętam dokładnie nic z tego wydarzenia.
- Niesamowicie krzywy, niesymetryczny ryj.
- G---o linia włosów jak Jared Kushner. Nie wiem czy to są już zakola ale i tak źle wygląda.
- Na WFie zawsze byłem wybierany jako ostatni lub przedostatni. Nawet grubi byli wybierani przede mną, bo szli na bramkę.
- Ojciec nigdy nie wiedział ile mam lat, ani do której klasy chodzę. Czasem się mylił o 3-4 lata. Matka też się prawie zawsze myliła, ale margines blędu był mniejszy. Tak tylko piszę, żeby podkreślić jak bardzo mieli na mnie w------e.
- Mocna fobie przed kobietami. "Koledzy" z gimnazjum i licbazy szybko to zauważyli i ich ulubioną zabawą było wrzucanie mojego plecaka do damskiego kibla.
- G---o zarost który muszę golić, ale nie mogę go zapuścić, bo jest za rzadki.
- Jedyne co potrafię ugotować to chleb z bułką.

O wszystkich zaletach mojego życia pamiętałem, wad pewnie wiele pominąłem, ale nie sposób ich wszystkich zapamiętać, a o niektórych nie chcę tutaj wspominać.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #s----------e
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach