Wpis z mikrobloga

Znajoma wygrała milion w #milionerzy, w styczniu, odcinek był teraz emitowany, może słyszeliście. Ja myślałem że to gadanie, że jak się komuś tak powiedzie, to zaraz rodzina sobie o tobie przypomina, znajomi dawni, obcy przychodzą po pożyczkę albo po "dej bo wiem że masz", to że to taki żart, wyolbrzymienie, satyra na naturę ludzką. Ale nie. U niej naprawdę szambo wybilo. I teraz ma w uj takich wiadomości... #bekazpodludzi #mamhoromcurke #nosaczsundajski #polakicebulaki
Pobierz kubapoz - Znajoma wygrała milion w #milionerzy, w styczniu, odcinek był teraz emitowa...
źródło: comment_kE58JeN0ylD1eRzmRxV4M5zdYsPNHEhq.jpg
  • 58
@DulGukat: @hirud: Z drugiej strony jak ktoś zarabiał 3-5k na etacie, to może sobie ten milion wsadzić i żyć z odsetek na podobnym poziomie - niskiej klasy średniej. Robić co się chce. Np. uczyć się czegoś sensownego, żeby potem zaryzykować i za połowę spróbować coś odpalić... Żeby odnieść porażkę bo biznes to nie bajka, ale przynajmniej móc powiedzieć, że się spróbowało i nie jest się #!$%@?ą żyjącą jak na rencie.
@GhostTrick: nie no jasne, nie mówię, że to jest nic, ale to nie są takie "miliony" jak się gawiedzi wydaje. A co do życia z odsetek to właśnie sprawdziłem w mbanku lokaty (nie chce mi się szukać jakiś tam niewiadomo jakich produktów finansowych, dajmy na to, że jedyne co znam to lokatę w banku) to z kapitalizacją na koniec okresu, po 24 miesiącach z miliona mamy ~20 000 to mniej niż
Pobierz D.....t - @GhostTrick: nie no jasne, nie mówię, że to jest nic, ale to nie są takie "...
źródło: comment_mHljYKOLebMfuUg8VVlHUfMPjHsZfHLB.jpg