Wpis z mikrobloga

2 miesiące temu wykopaliście znalezisko o moim samochodzie. Często nikt nie pisze co się dalej dzieje z samochodem a przychodzą tylko z prośbą o pomoc więc postanowiłem was poinformować.

Pokrótce:
*Samochód nieodzyskany
*Policja od momentu przyjęcia zgłoszenia o kradzieży przyjechała w ciągu 3 godzin. Lepiej powiedzieć chyba że widzisz kogoś z marihuanen to będą w 5 minut. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
*AC wypłaciło pełne 100% (miałem wartość fakturową od dealera, polecam brać do nowych samochodów)
*Policja... nadal nie umorzyła śledztwa. Komedia trochę bo 3 razy zmieniała sie osoba dopowiedziana za postępowanie a wszczęto je po...30 dniach. Tak, 30 dni leżało w zamrażarce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
*Ubezpieczyciel PZU wypłacił pieniądze bez papieru o umorzeniu (ʘʘ) Wystarczyła rozmowa z policjantem który się tym zajmuje. Ubezpieczyciel nie robił żadnych problemów (trochę szok po tym co można przeczytać na wypoku).
*Straty dodatkowe to około 10.000 PLN. Brama/Sprzęt/akcesoria/wyposażenie
*W tym samym dniu znalazłem aukcje na allegro wystawiane z nowych kont. Pełne części japończyków, bez zdjęć tylko jakieś z neta. Kilka kont i ten sam numer telefonu zapisywany inaczej żeby google nie indeksowało. Aukcje w stylu ''wszystkie części mazd 3''. Częsci na telefon także no ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgłosiłem to do znajomego policjanta. Okazuje się że większość tych aukcji to kradzione części z rożnych dziupli. Policja wie, ale nic z tym nie robi. Powód? Brak ludzi i za dużo roboty.

Czego mnie to nauczyło? Chować kluczyki w folie aluminiową i brać dobre AC z ochroną wartości fakturowej lub GAP jeśli leasing.

A i gdybym posłuchał się niektórych i kupił używany 2-3 letni samochód to bym dostał może 70-80% z AC. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jeśli macie 15 minut i lubicie słuchać #!$%@? to jest fiilm https://youtu.be/HEfe83n0bho

wołam wykopujących #motoryzacja #samochody #honda
Pobierz WujekRada - 2 miesiące temu wykopaliście znalezisko o moim samochodzie. Często nikt n...
źródło: comment_RLl8EOsBsgDSdw8aYJHlUlVsAN84wJnW.jpg
  • 240