Wpis z mikrobloga

@xandra: Dobrze że poruszyłaś ten temat. Ogólnie mówiąc ten zakaz powinien być w formie prośby. Zauważ w jakich spodniach zazwyczaj chodzą kobiety. Z reguły są to ciasne spodnie dokładnie przylegające do ciała. Zdjęcie takich spodni na pewno trwa dłużej niż luźnych które noszą mężczyźni. Stąd ta kartka. W mediach zrobiła się wielka chryja o tą kartkę, ale ja doskonale rozumiem lekarza który musi przyjąć ileś tam pacjentów na badania i przy
A co im spodnie przeszkadzają?


@jabolsy: Zgaduję że chodzi o czas ich ściągania. Luźne męskie spodnie zdejmuje się szybko. Zdjęcie ciasnych spodni w których chodzą kobiety zazwyczaj zajmuje więcej czasu. Wiem, wiem, niektórzy "faceci" chodzą w rurkach.
Zauważ w jakich spodniach zazwyczaj chodzą kobiety. Z reguły są to ciasne spodnie dokładnie przylegające do ciała


@wolbiend: Takie spodnie to robota lobby torebkowo - plecakowego! Jak się w kieszeni zmieści jedna moneta, to już jest dobrze ( ͠° °) Poza tym np ja w legginsach częściej chodzę niż w jeansach.
@xandra: Temat był poruszany i lekarze tłumaczyli dlaczego jest taka kartka. 95% pacjentów tam to kobiety, stąd jest ona skierowana do kobiet, a chodzi o szybsze rozebranie sie aby mogli więcej czasu poświęcić na badania i przyjąć więcej pacjentek. Widocznie jest coś na rzeczy, skoro powiesili taka kartke. Możesz robić larum, że jak to kobiety zmuszają do chodzenia w spódnicy, ale to działa na Twoja niekorzyść. Zostanie przyjętych mniej pacjentek, kolejka