Wpis z mikrobloga

Najbardziej w tym zamachu przeraża mnie to, że ten człowiek nijak się nie denerwuje ani nic, ja jak to oglądałem to #!$%@?ło mi serce a u niego nic, żadnych drżacych rąk, zadnego szybszego oddechu no #!$%@? nic, tak jakby to było wyjście po bułki do sklepu(oczywiście nie dla każdego wyjście po bułki jest takie łatwe, ludzie spod tagu #przegryw cos o tym widzą xd)
#zamach #terroryzm #islam #nowazelandia
  • 35
@Filareta nawet jeśli to nie tylko, mam masę materiałów na ten temat od rana gromadziłem i powiem tyle, nawet jeśli był to miał też inne powody, był przynajmniej w dwóch miastach w czasie gdy były zamachy, ponoć ruszyła go historia głuchej dziewczynki która nie usłyszała nawet ciężarówki która ją przejechała, ruszył go fakt że my walczymy z przemocą kwiatkami i z zniczami, a jedyne co robimy to się boimy i z tego
@Anty_Chryst: wydaje mi się że jednak troszkę był poddenerwowany po tym jak został staranowany, zwróć uwagę że mimo łączonych magazynków x2 zrzuca je na ziemię a później podnosi. Gdyby się nie denerwował to zwyczajnie by przepiął magazynek
@Anty_Chryst Mnie nie wiem czemu, ale ten film nie rusza. Zwyczajnie człowiek strzela do innych ludzi. Podobne widoki są w jakikolwiek filmie o wojnie.
Gorzej się czuję jak widzę coś o wiele bardziej brutalnego jak tortury albo to co odwalają meksykańskie kartele. Wtedy już czuję takie obrzydzenie i mam zahamowania przed np. jedzeniem (chociaż jak już jem to nie mam odruchów wymiotnych, po prostu czuję się nieswojo).
@Anty_Chryst moim zadaniem, biorąc pod uwagę to jak dokładnie zaplanował atak, mógł przewidzieć to że jego ciało może w różny sposób zareagować i przed zamachem wziął jakieś leki lub narkotyki
@Anty_Chryst: ale ciezko sie tym emocjonowac. Chyba tylko ten moment gdzie bialych zobaczyl przy aucie i ich zostawil a za chwile zabil innych.
Obejrzyj sobie jak dwie skandynawki sa mordowane w maroku, pare miesiecy temu. Na zywca odcinaja im glowy, tutaj to wyglada jak gra FPS, wiec malo emocji.
@DonPablito stary, nie wiem jak zareagują islamiści na to, ale być może to że omijali Polskę do tej pory, a teraz w innym kraju dostali pstryczek w nos to znaczy, że nie idą tam gdzie ludzie są z góry agresywni w stosunku do nich, zamachy są głównie w poprawnie politycznych krajach gdzie nawet policja boi się użyć przemocy (nawiązuje do tej akcji kilkunastu policjantów na jednego typa)