Wpis z mikrobloga

Mirki jak macie jakiekolwiek umowy, czy to internet w Netia/UPC czy telefon w Playu, Orange czy innym Plusie. To jak kończy Wam się umowa to wysyłajcie od razu wypowiedzenie umowy. Zawsze przed końcem umowy dzwoni ktoś z nową lepszą ofertą ale to są gówno oferty.

Kończyła mi się umowa w Netii, płacę za internet X miesięcznie. Zadzwoniła baba z Netii i oferuje mi super ofertę, przedłużamy umowę na 24 miesiące, miesiąc za złotówkę będe miał a później będę płacił dalej kwotę X. Super oferta bulwo. Powiedziałem że NIE. Potem dzwoni za jakiś czas inna i mówi że super ofertę mają nową dla mnie, umowa na 24 miesiące i będę płacił X - 5%... Mówię że ni ma #!$%@? nie chce. I tak kilka razy dzwonili z gówno ofertami.

W końcu wypowiedziałem umowę, i po jakimś czasie dzwoni konsultanka z jakiegoś "działu utrzymania klienta" czy coś takiego. I oni dopiero mają oferty takie jak trzeba, a nie jakieś zwykłe konsultantki. Na wstępie mi zaproponowała umowę na 24 miesiące i opłatę miesięczną X - 50%, coś tam negocjowałem i skończyło się na umowie na 12miesięcy i cenie X - 45%

Podobną sytuację miałem w Playu kiedyś

#internet #netia #upc #play #plus #orange #protip
  • 4
@lubie-sernik: Mi dział utrzymania abonenta proponował te same warunki bo to najlepsza oferta wg nich lepszej nie ma. Zwiększenie prędkości o 50%? odpowiedz" na światłowodzie się tak nie da" xD, sam pracuje u lokalnego operatora i korzystamy z takich samych urządzeń :) jak powiedziałem pani jakie głupoty gada to ją przytkało :), Gdybym był pewny ze u mnie w firmie do oferty internetu światłowodowego dojdzie w miarę szybko telewizja to bym