Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was orientuje się może jak wygląda sprawa z rozliczaniem praktyk studenckich? Czy trzeba takie praktyki rozliczać w picie? Jeżeli tak, to co zrobić w sytuacji, jak zdałem sobie sprawę po fakcie, że taka umowa może obowiązywać 3 miesiące maksymalnie, a Janusze biznesu oferowali mi taką przez 5 dopóki się nie zwolniłem? Bo przyszło mi jakieś awizo do poprzedniego mieszkania, a aktualnie dalej jestem na erasmusie, więc nie mam jak tego odebrać kompletnie, a przez telefon nie chcą nawet podać kto to wysłał i nie mam pojęcia co to może być, więc pomyślałem, że najprędzej właśnie coś z tymi praktykami, które odbywałem w zeszłym roku.

#podatki #rozliczeniapodatkowe #vat #pit #studia #prawo #prawopracy
  • 6
@milgram123: Dzięki po stokroć, kamień spadł mi z serca, bo nie wpadłbym w życiu na pomysł kopii pitu na maila, jako, że to były moje pierwsze praktyki w życiu i żyłbym w stresie po wsze czasy, aż wpadliby do mnie Panowie z urzędu skarbowego pewnego dnia, miłego dnia Mirku! ()
@Eltomas: O ile nadążam za Twoim tokiem myślenia to muszę jednak nastawiać wcześniej, bo w 4 minuty nie zdążę się nadelektować taką przepyszną herbatką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak pomyślę, że robiłem u Januszy 5 miesięcy za połowę minimalnej w dodatku ku*@! w dziale księgowości w leasingu, bo *hehe*, ważne, że praca jest, to chyba nie ogarnę nawet tak prostej rzeczy jak nastawienie czajnika.