Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski, polecacie jakieś dobre materiały do nauki hiszpańskiego na poziomie Spanish for dummies? XD Chciałabym się nauczyć tego języka w stopniu co najmniej komunikatywnym, wcześniej nie miałam z nim w ogóle styczności, jeśli oczywiście wyłączymy zwroty, które każdemu obiły się o uszy ;) Zależy mi, aby się uczyc hiszpańskiego z poziomu języka angielskiego a nie polskiego, aby ćwiczyć zarówno jeden jak i drugi ;)

#jezykiobce #hiszpanski #angielski #pytanie
  • 6
U nas mamy kurs No hay Problema. Od podstaw :) Jest jeszcze Hello!, taki typowo wyjazdowo-wakacyjny. Dla Mirków mamy darmowy tydzień próbny, jak chcesz to się odezwij. Opowiemy Ci przy okazji o kursach.
@Virino Z materiałów po polsku poleciłabym książkę wydawnictwa Assimil, o ile nie zależy Ci mocno na nauce gramatyki, a raczej takim ogólnym ogarnięciu języka. Na pewno dałoby radę znaleźć wydanie angielskie, ale nie wiem, czy jest to warte zachodu/pieniędzy.
@antek_akrobata Rosetta Stone jest strasznie przereklamowana. Już lepiej kupić tak jak wcześniej pisali Assimil, Supermemo, albo jakiś kurs od Edgara. Do tego jakieś Duolingo i memrise na ogarnięcie słownictwa i tyle.
@matt08: wiele osób mówi, że RS jest przereklamowana, bo jest droga. Wiele z nich jej nie wypróbowało. Ja kiedyś kupiłem i to znacznie drożej (teraz 2-letnia subskrypcja to 199 euro, więc tyle, co nic). Fakt, te pieniądze można lepiej spożytkować. Ja bym je wydał na kurs.