Wpis z mikrobloga

Dobra zaczynam Mirki!
Zapraszam wszystkich #mirkokoksy #mikrokoksy oraz innych spod tagów #fitness do oglądania, wspierania, i podziwiania.

Od dzisiaj! Od moich 32ch urodzin! Pic.Rel. #urodziny #pijciezemnokompot Zaczynam po raz nie wiem który w swoim życiu redukcję. Z tegoż iż powodu zakładam / będę korzystał z tagu: #calezycienaredukcji

Od początku:
Wiek: 32
Waga: 102kg
Body Fat: 26,6% - (zbadane przy użyciu jakiejś tam gówno Tanity.)

Cel: ...9,9999999999% bf'a... - ogólnie zejść poniżej 10%. Najmniej w życiu miałem 12-13%. Mam ochotę na więcej.
Nie wiem ile czasu mi to zajmie...
A więc masa jest czas na rzeźbę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plan działania:
Pon. Zestaw dyskotekwy - Klata + tric.
Wt. Cardio - Squash - jakieś takie 1,5h naparzania patelnią o ścianę. #pdk
Śr. Plecy + Bic.
Czw. Free
Pt. Jakieś Cardio - bieg / rower / basen / ćwiczenia na podłodze
Sob. ?????
N. Nogi + Barki

Na siłownię ponownie zacząłem chodzić jakieś 3m temu takie tam FBW się robiło i ogólny powrót do formy. Ćwiczę z przerwami już wiele lat (przerw też było wiele ( ͡° ʖ̯ ͡°)) ale motywacja jest.

Co do diety... jestem szczęśliwcem, który korzysta z Fitness Cateringu czyli zdrowe jedzenie z odpowiednią ilością kcal. Każdego dnia. Od Marca ustawione mam 1800kcal + 100g dodatkowego mięsa = ~2000kcal dziennie. Do tego ew. białko w dni treningowe i jakieś tam inne suple.

Z przyjemnością i godnością przyjmę wszelkie porady, krytykę, słowa otuchy i życzenia urodzinowe ( ͡° ͜ʖ ͡°).

BTW. Jeszcze dziś wieczorem pod ww. tagiem wrzucę pierwsze zdjęcie żeby można było śledzić progres.
Pozdro Mireczki i Mirabelle.
Barto - Dobra zaczynam Mirki!
Zapraszam wszystkich #mirkokoksy #mikrokoksy oraz inny...

źródło: comment_26PEj0r5v5l5TfQHJYFgR5n5tBQtHWlH.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Waga: 102kg

Co do diety... ~2000kcal dziennie.


@Barto_: Nie za mało tych kcal przy takiej aktywności? Z czego będziesz schodził, jak waga się zatrzyma?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@yOyO- ja wiem... Ale też znam swój organizm na tyle że wiem że jak zjem 3k to on powie dzięki nara Elo siema nic nie zrzuca dobrze mi... Muszę bardziej zejść żeby się #!$%@? obudził.
  • Odpowiedz