Wpis z mikrobloga

Mirki, nie było mnie tydzień w mieszkaniu, a na balkonie pojawił mi się taki ciekawy zwiastun wiosny. Zrobiła się dziura w siatce i jakiś sprytny gołąb uwił sobie gniazdko. Mam zbyt miękkie serce, żeby po prostu w-----ć to gniazdo, a z drugiej nie za bardzo mam ochotę tolerować obsraną podłogę i parapet. Co zrobić?
#pytanie #pomocy
aperek - Mirki, nie było mnie tydzień w mieszkaniu, a na balkonie pojawił mi się taki...

źródło: comment_IyZ5csNzFYiKg4qEhmRmtzanL5nbJfCM.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aperek: podobna sytuacja here
Za pierwszym razem nie wyrzuciłem. Natomiast gdy dorosły pisklaki, bez wachania wziąłem jajeczka i zrobiłem jajecznicę dla psa :)
  • Odpowiedz
@aperek: Kiedyś znalazłem gniazdo i nie wyrzuciłem, to był olbrzymi błąd. Sprzątanie sterty pełnego zarazkow gówna z balkonu nie należało do przyjemności.
Pomysł tak, gdyby Ci się zaległy szczury to byś je zostawiła?
  • Odpowiedz
jestem chyba zbyt wrażliwa


@aperek: Wrażliwa to będziesz jak będziesz miała skrobac sterte gówna z balkonu. Serio wywal to.
A jeszcze gorsze będzie to że będą cię budziły o czwartej rano gruchajace gołębie na balkonie. Te s-------e potrafią być naprawdę głośne.
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL
@aperek

Przenieś mu to gniazdo gdzie indziej to nie będziesz mieć wyrzutów sumienia :P


Jak przeniesiesz najprawdopodobniej go nie znajdzie a nawet jak znajdzie to nie będzie wysiadywac tych jaj. Wywalić precz bez zastanowienia.
  • Odpowiedz
@aperek: Miałem gołębie z młodymi na balkonie dwa razy. Za każdym razem jak wracałem do mieszkania po dłuższej nieobecności. Też mi było szkoda i cóż... Nigdy więcej. Balkon zasrany do niebotycznego stopnia. Smród i brud. Teraz wywaliłbym bez żalu.
  • Odpowiedz
@aperek: Zbyt miękkie serce twardnieje jak sprzątasz po takim lokatorze. Też kiedyś miałem miękkie serce, i co? Teraz bym od razu w-----ł. A poważnie, jak sprzątałem balkon, to smród był taki, że niewiele brakowało a miałbym dwa razy tyle sprzątania - odruch wymiotny niekontrolowany.
  • Odpowiedz