Wpis z mikrobloga

Dzięki temu jak wychowali mnie rodzice całe wolne dni spędzam samotnie. Wychwano mnie na nudziarza bez osobowości.
Ile fajnych dziewczyn się za mną ogląda, a ja muszę je zlewać. Po 10 sekundach rozmowy dziewczyna widzi że ma do czynienia z bezbarwnym śmieciem i dzwoni po śmieciarkę.

I co mi z wyglądu? Co mi z 185 wzrostu? Z tego właśnie powodu nie mam koleżanek. Jak ktoś nie ma koleżanek, to dziewczyny też nie będzie miał. Czuje taką nienawiść do siebie. Zdarzało się że obce dziewczyny same zagadywały. I co? No musiałem je zlać. Nie chce by się przekonały jakim jestem nudziarzem.

Nudni ludzie nie mają koleżanek.

Od 11/12 roku życia pasjonuje się chemią. Kiedy inni spotykali się ze znajomymi i mieli dziewczyny, ja siedziałem w składziku i robiłem metaliczny sód. Osoby z ciekawym charakterem nie mają pasji bo ich nie potrzebują. Mają pełno zajęć ze znajomymi i dziewczynami.

Pasja to jakiś mechanizm obronny przed brakiem drugiej osoby. To jednak zawsze działać nie będzie.
Kiedy widzę że jakaś się za mną ogląda, to czuje nienawiść. Wiem że gdyby przekaonała się jaki nudny jestem, to by mnie zlała. Przed takimi jak ja udają cnotki. Nie potrafią się wyluzować.

Ostatnio widzieliście część mojej piwnicy. Teraz pokaże wam ją od drugiej strony.

#przegryw #foreveralone #samotnosc #feels #pasja #chemia #piwnica #nienawisc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #karyna #pokazpokoj #nudzimisie
M.....9 - Dzięki temu jak wychowali mnie rodzice całe wolne dni spędzam samotnie. Wyc...

źródło: comment_ayCkLpicwUzAXRvCevPBGlhcXbICQwpz.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: Kolejny, który nie kuma, że nie chodzi o samo znalezienie ciekawej pasji, tylko o tym byś się #!$%@? interesował choćby netflixem, ale miał coś do powiedzenia na ten temat. A jak sam uważasz się za nudziarza i nie chce Ci się z nikim rozmawiać o swoim hobby, to choćbyś się #!$%@? interesował najciekawszą dziedziną na świecie, to nic Ci to w kontaktach nie, bo sam siebie blokujesz.

A druga sprawa,
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: to, że nikogo nie znalazłeś w szkole, to nie znaczy, że z Tobą jest coś nie tak. Nie każdy potrzebuje setki znajomych, pomimo, że wszystko wygląda jakby tak miało być.
Masz swoje zainteresowania/hobby, więc w tym kierunku poszukaj grona znajomych. Nikt nie mówi, że masz zostać duszą towarzystwa, wystarczy, że znajdziesz kilka podobnych do siebie osób i będzie się z nimi trzymał.
Jeśli tak jak napisałeś dziewczyny same Cie zagadują,
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: wyobraź sobie że są dziewczyny takie jak ja, które mają ogromną słabość do pianistów. Takie, którym dobre dźwięki przysłaniają wszystko inne. Idź w miasto i spełnij marzenie jakiejś wrażliwej dziewczyny, która ma słabość do muzyki (), bo takiego pianistę ciężko spotkać, oni zawsze siedzą w domach. Powiem Ci jeszcze, że z niektórymi zainteresowaniami tak już jest. Też sobie muzykuję, rysuję, piszę książki i
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919 i co niby mieli cię od małego wyszkolić? Niby jak? Pewnie gdyby to zrobili to byś teraz pisał, że przez nich masz traume bo przymuszali cię do socjalizacji co skutkuje zaostrzoną fobią społeczną. Taką masz osobowość. Z tym się już człowiek rodzi co najwyżej możesz pracować nad sobą, ale na pewno nigdy nie byłbyś dynamicznym oskarkiem.
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: jak jesteś dobry z chemii to zacznij dawać korki. Zaczniesz od rozmów z gimnazjalistkami i licealistkami,formalnych, ale zaczniesz znimi rozmawiać. Na temat chemii, tj czegoś na czym się znasz. A z czasem możesz wprowadzać jakiś humor, żarty itp i zyskać na pewności. Gud lak
  • Odpowiedz
  • 1
@Muodyhuopiec1919 cos w tym jest, sam znam ludzi ktorych mieli podobnie i wielu jest nieszczesliwych, rodzice chcieli zeby cos osigneli kurs za kursem i faktycznie niektorzy cos osigneli ale siedza sami w domu i nikt ich nie lubi xd oczywiscie to nie regula
  • Odpowiedz
Osoby z ciekawym charakterem nie mają pasji bo ich nie potrzebują.


@Muodyhuopiec1919: Skoro nie pasje czy zainteresowania i wynikający z nich światopogląd tworzą ciekawy charakter, to co go według Ciebie tworzy? To właśnie pasjonaci, ideowcy, ludzie kochający to co robią są uznawani za naprawdę ciekawych. Dlatego, bo znają swój cel w życiu, dążą do niego, a sukcesy i porażki w trakcie tego dążenia dostarczają im nowych obserwacji, historii do opowiedzenia, często
  • Odpowiedz
@boltzman: rozmowa? Ja? Takie rzeczy tylko dla dynamicznych oskarków. Jestem zbyt nudny i sztywny na rozmowy z obcymi. W szkole gadam tylko z dwiema osobami które są też trochę aspołeczne. Zato ja jestem już trochę antyspołeczny
  • Odpowiedz
@oszty: ludzie nie dobierają się pasjami tylko jeśli są prawidłowo wychowani to zawsze się ze sobą dogadają. Pasje takie jak chemia czy granie na pianinie to tylko zapchaj dziura dla smotności. Od najmłodszych lat jestem samotny. Pasje to jakiś mechanizm obronny.
Oczaruje kogoś wiedzą, czy umiejętnościami, ale dziewczyna po 10 sekundach rozmowy widzi że ma do czynienia z nudziarzem.
Zdarzało się że ktoś do mnie zagadywał. Ktoś mnie chwile posłucha i
  • Odpowiedz
@Kolarzino: problem w tym że po ojcu odziedziczyłem ekstrawertyzm. Ciągnie mnie do ludzi, mam ogromną ochotę się udzielać, lubię jak inni mnie słuchają, lubię być podziwiany.
Niestety przez dorastanie w stresie wyrosłem na kogoś kto się boi krytyki oraz nie potrafi rozmawiać. Wystarczyło mnie wychować i byłbym jak mój ojciec.
  • Odpowiedz
@marek_sucharek666: supy po pewnym czasie szukają beta bankomatu. W moim wieku latają za top 20% wygadanych imprezowiczów. Mnie ma to wszystko ominąć bym potem stał się beta bankomatem? Mam przeczekać młodość? Ślubu i rodziny nie planuje. Rodzina nie bo jako osoba niewychowane nie dam dady nikogo prawidłowo wychować. Nie czuje potrzeby by udowadniać miłość kablem na szyje w postaci ślubu
  • Odpowiedz