Wpis z mikrobloga

Mireczki, trochę #chwalesie, ale właśnie zakończyłem 7000 km podróż przez Wietnam na motocyklu, z Hanoi, poprzez daleką północ, aż do Saigonu na południu. Planowałem spędzić w Wietnamie miesiąc, ale tak się rozkreciłem, że wyszły dwa.

Kupno motocykla w Wietnamie było zdecydowanie najlepszą decyzją w ciągu 5 miesięcy mojej podróży. Nieograniczona swoboda, możliwość dotarcia do mało uczęszczanych miejsc i interakcja z mieszkańcami, a do tego mnóstwo poznanych w trasie osób połączyło się niesamowitą przygodę. Polecam ten styl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby kogoś interesowały szczegóły logistyczne i finansowe takiego przedsięwzięcia, chętnie odpowiem na pytania. Na zdjęciu mój pojazd, mniej więcej w połowie trasy.

#motocykle #podrozujzwykopem #wietnam #raindogwdrodze
Rain_Dog - Mireczki, trochę #chwalesie, ale właśnie zakończyłem 7000 km podróż przez ...

źródło: comment_cQxYu59xa2lg74qwkVtgn6kt6fmSNXvM.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cash1337: Niestety nie pamiętam już żadnej. Sprawdzę później historię laptopa, może tam jakieś strony mi zostały w historii. Nie wiem jak w Hanoi, ale w Ho Chi jest ulica backpackersow wystarczy się przejść po niej i wszystko można znaleźć.
  • Odpowiedz
@charrllie: I have the same opinion as you!
Private car transfer from Hoi An to Hue city is an interesting trip. We offer private car with produced from 2016, 2017 with air condition, free wifi and driver can be speaking broken English. With these strength, our service private car transfer from Hoi An to Hue City is the best service ever.
https://privatecartransferhoian.com/tour/private-car-transfer-hoi-an-hue/

Private Car Transfer from Hue to Hoi An
  • Odpowiedz