Wpis z mikrobloga

Chyba juz tak zostanie, ze to ja codziennie bede wrzucal. Jakby kogos wkurzalo to daje tag do czarnolistowania #juzwiemcomamrobicpodczaskontrolipolicjialedzieki

Wrzucam, bo dzisiaj jeszcze nikt nie przypomnial

Edit: Dodam, ze jesli ktos mieszka w Niemczech to moze smialo uzywac schematu.
W De jakies tam ilosci (nawet niektore calkiem spore) sa ignorowane i bez zadnych konsekwencji prawnych co najwyzej konfiskowane. Wazne aby nie posiadac przy sobie prowadzac i miec zapas w jednym worku a nie poporcjowane.

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #narkotyki
CacyIsBack - Chyba juz tak zostanie, ze to ja codziennie bede wrzucal. Jakby kogos wk...

źródło: comment_exTUZ1a46UDGmtCK7RezXPxz7m0AumBJ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@CacyIsBack: i co je zmieniło, zaćpałeś się z koleżkami i teraz jesteś podporządkowany tej sodomii hedonisto narkotyczny bez kompasu moralnego, bez hamulców, gardzę ćpunami uważacie się za lepszych, wyzwolonych, a tak naprawdę jesteście zwierzakami bez zasad. Myślisz, że wielkie łby, które spisywały te wszystkie prawa zakazały ćpania bez powodu? To degeneruje społeczeństwo, żyjecie jak warzywa inhalując, wciągając i #!$%@? wie co tam jeszcze robiąc, byle tylko wejść na kolejną fazę, inaczej
  • Odpowiedz
@CacyIsBack: Ja napiszę tylko tak znowu, jak cie policja będzie miała przeszukać i się ich spytasz o jakiś protokół czy powód przeszukania to dostaniesz jeszcze bardziej osobistą kontrole na ulicy, w dupe sobie można ten obrazek wsadzić
  • Odpowiedz
@jandziban: i co je zmieniło, #!$%@? się z koleżkami i teraz jesteś podporządkowany tej sodomii hedonisto alkoholowy bez kompasu moralnego, bez hamulców, gardzę alkoholikami uważacie się za lepszych, wyzwolonych, a tak naprawdę jesteście zwierzakami bez zasad. Myślisz, że wielkie łby, które spisywały te wszystkie prawa nie zakazaly alkoholu bez powodu? To degeneruje społeczeństwo, żyjecie jak warzywa walc piwska, pijac z kielona i #!$%@? wie co tam jeszcze robiąc, byle tylko wejść
  • Odpowiedz
@jandziban: narkotyki tak samo jak alkohol degenruja społeczeństwo, to co jest legalne jest kwestia umowna. Wydaje mi się że myślenie prawo mojego państwa jest jedynym słusznym prawem za mocno ograniczone. Wszystkie uzależnienia zmieniają zasady kierujące jednostką. Ponad prawem państwowym są prawa człowieka, prawo do wolności i prawo do szczęścia, w moim przekonaniu nawet głupie cpuny maja prawo do swobodnego przecpania się w domu jak alkoholicy do śmierci z przepicia, nie każda
  • Odpowiedz
@martwa_religia: No i z alkoholikami tak samo, z grubasami i debilami też - z każdą niezdyscyplinowaną konsumpcjonistyczną świnią, stawiającą zaspokajanie swoich prymitywnych potrzeb ponad wszystko to samo. Ćpunów stawiam najwyżej w swoim rankingu jednostek zbytecznych, bo narkotyki najbardziej ryją banię i ta wolność o której piszesz jest pozorna, bo po kilku fazach zaczynasz ją tracić. Prawo do wolności, prawo do szczęścia - co to #!$%@? jest? Chyba coś, co paru populistycznych
  • Odpowiedz
@jandziban: zaczne od konca xd smialo mozesz srac na swiat bez moralnosci, ale wierzac ze swiat kiedykolwiek byl rzadzony moralnoscia jestes glupszy od cpunow. swiat zawsze byl swiatem, od zarania dziejow lizali zaby, delektowali sie opium czy odurzali sie czym popadlo, juz presokrateycy narzekali na upadek obczajow (ponad 500 lat pne.) #!$%@? swiata dla mnie jest czyms calkowicie normalnym. wynoszenie produktywnosci na piedestal bylo domena faszystowskich ustrojow (sprobuje zalaczyc jakis plakat
m.....a - @jandziban: zaczne od konca xd smialo mozesz srac na swiat bez moralnosci, ...

źródło: comment_mKqCivt0otBUuIacrqHrlnfpTheGfR6F.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@martwa_religia: To jak ty od końca, to ja od początku. Nie zastanawiałem się nad moralnością ludzi pierwotnych, ale nie sposób się z tobą nie zgodzić. Nie zmieniliśmy się. To raptem kilka tysięcy lat, na ewolucję to za mało, a pula genetyczna i tak koniec końców w tak olbrzymiej populacji dyktuje te same warunki, więc mieliśmy człowieka i człowieka mamy dalej. Tylko że trzeba jeszcze dodać najważniejszy czynnik - środowisko. A ono
  • Odpowiedz