Wpis z mikrobloga

@jabadabadupka: tez mnie #!$%@? to ćwiczę deficyt jest mięśnie rosna a brzuch nie spada, trzeba chyba wejśc na jakieś kardio, dobrze że ciepło sie robi to rower odpalam jak to nie pomoże to zostane z bebzunem do końca zycia xD
@jabadabadupka: Okej, to kilka tematów - bardzo z grubsza, musisz sobie doczytać dokładniej.
- Jesz za mało. Ćwicząc 3 razy w tygodniu przy tym wzroście i masie powinnaś jeść jakieś 2000kcal - na oko, musisz sobie policzyć. Zeszłaś do 1400, co dalej? 1200 i anemia?
- Z tego co piszesz, ćwiczysz aerobowo. Zamień to na ćwiczenia siłowe, różnica będzie ogromna. Organizm szybko przyzwyczaja się do aktywności takich jak bieganie, czy rower.
@jabadabadupka: To nie miej i przestań niszczyć sobie zdrowie. Lepiej mieć 5kg za dużo, niż się głodzić, a 54,5kg przy Twoim wzroście to nie jest dużo. Zastanów się czy w ogóle jest sens wchodzić na deficyt kaloryczny i czy po prostu nie wystarczy Ci zbudować masy mięśniowej i ujędrnić skóry ćwiczeniami. Ważąc 60kg możesz wyglądać DUŻO lepiej, niż ważąc 50. Żeby nie było, nie jestem żadnym ekspertem, ale zrzuciłem w ostatnim