Wpis z mikrobloga

#dzienkobiet #kwiaty #zalesie
dzien kobiet
licbaza
teraz
jest nas 5 chlopa
bab 23
ustalilismy wczoraj ze sie skladamy po 5 bo w biedrze sa bukiety po 7 tulipanow za 5 ziko. no i wszystko super, kupimy 5 takie bukiecikow, jeden damy wychowawczyni.
samym kupnem mial sie zajac jedyny z nas ktory ma auto i jeszcze jeden z nim.
tutaj sie zaczyna robic zabawnie
widze ich na parkingu i maja zdecydowanie wiecej kwiatow bo jakies 8 bukietowXD
no to pytam o #!$%@? chodzi a oni ze jeszcze kupili wszystkim nauczycielkom z ktorymi mamy dzisiaj lekcje i ze zaplacili 70.
#!$%@? sie niesamowicie bo rozplanowalem wszystko tak zeby miec jeszcze pieniadze na swoja babe dzisiaj a ci idioci zrobili z 5 zl skladki 15 i ze niby mam im oddacXD
nie chodzi o skapstwo tylko o to ze umawialismy sie na 5 to mam dla nich 5 a nie 15 i nie bede placic za ich #!$%@? w sklepie
  • 34
@rocky_b: ja jak nie informuje to ewentualne dodatkowe koszty biore na siebie chociaz pewnie by oddali ;) ale to troche inna sytuacja bo korzystasz z tego bezposrednio co nie? ;) nie kupujesz dwoch butelek zeby jedna mial na jutro i kazesz mu oddac hajs ;p

Więc może pomysł sobie tak, może za te 2 bukieciki więcej dostajesz jedna piątkę :)


@rocky_b: no spoko ale takie rzeczy sie ustala, to nie
@kamcio2115 jak chodziłem do licbazy to mieliśmy podobne proporcje w klasie. Nikt nie miał samochodu, więc zostawalo nam kupować kwiaty w niedalekiej od szkoły kwiaciarni, a że szkoła jak i kwiaciarnia są na starówce to ceny też były wyższe niż gdzieś indziej. Więc żeby dać każdej dziewczynie po róży i czekoladzie, plus bukiet dla wychowawczyni, musieliśmy składać się po kilkadziesiąt złotych... A i tak potem słyszeliśmy, że słabo się postaralismy i jesteśmy