Wpis z mikrobloga

Witam, dziś w #dziennikpracy przedstawiam opis panelu ankietowo - zadaniowego Clixsense.

Pozwolę sobie podać również swój link do rejestracji (reflink), być może ktoś z Was będzie chciał skorzystać (podam również link czysty, jeżeli ktoś nie chce korzystać z tzw. systemu poleceń; osoba rejestrująca się przez kogoś nic na tym nie traci, pozwala jednak drugiej osobie zarobić nieco więcej :) ).

Nazwa: Clixsense

link (reflink): https://www.clixsense.com/?14059270
link (czysty): https://www.clixsense.com

panel zagraniczny, zarobki w dolarach

panel w angielskiej wersji językowej (można korzystać z chrome celem przetłumaczenia), ankiety po polsku

nagrody: przelew na program płatniczy (Payoneer, Skrill) od 10 dolarów

częstotliwość ankiet: bardzo duża, zdarzają się nawet kilka razy dziennie

płatności za ankiety: moja najtańsza ankieta była za 0,24 $ , natomiast najdroższa za 2,60 $

kwalifikacje do ankiet: duża rozbieżność, ilość odrzuceń jest dość spora, są dni, że ciężko się zakwalifikować do jakiejkolwiek ankiety oraz takie, że wypełnia się bez problemu np. 4 badania

powiadomienie o ankietach: podobno ma przychodzić na adres mailowy, jednak u mnie póki co z tym słabo, warto się zalogować i odświeżać stronę podczas korzystania z internetu, a najlepiej ściągnąć sobie dodatek ClixAddon - dostępny po rejestracji w panelu - to takie małe okienko, w którym pojawiają się dostępne ankiety, zadania (tzw. taski) oraz obecne zarobki, ankiety mają to do siebie, że ich dostępność często szybko się kończy, dlatego warto być na bieżąco

moja opinia o panelu: dotychczas najlepszy panel ankietowy, w którym udało mi się najszybciej uzyskać zarobek; oferuje także możliwość wykonywania prostych zadań tzw. tasków, za które można zdobyć dodatkowe pieniądze (ja póki co skupiłam się na ankietach, ale na clixsense znajdziemy polskie forum, gdzie użytkownicy omawiają szczegółowo dodatkowe możliwości zarobku)

Logowanie do panelu - dane, które należy podać:
1) First name: imię
2) Last name: nazwisko
3) Email: adres mailowy
4) Password: hasło
5) Username: nazwa użytkownika

Aby przetłumaczyć niezrozumiałe kwestie po angielsku można również skorzystać z tłumacza google.

Clixense oferuje także program partnerski (czyli polecanie linku). Za rejestrację nowego użytkownika otrzymuje się 0,10 $, a następnie 20% od wypełnionych przez niego ankiet. Opcja ta nie jest obowiązkowa, ale oczywiście pozwala zarobić nieco więcej.

Można działać także na samym wypełnianiu ankiet i/lub zadań (tasków) - osiągnięcie minimum do wypłaty - 10 $ jest realne także bez poleconych w stosunkowo szybkim czasie (w porównaniu do innych paneli ankietowych). Oczywiście zależy to od różnych czynników, ale to co opisuję, mówię na swoim przykładzie oraz wielu przeczytanych opiniach od innych użytkowników.

Należy również pamiętać, że początki bywają różne i nie zniechęcać się możliwym początkowym brakiem ankiet - ja swoją pierwszą otrzymałam 1,5 tygodnia od rejestracji. Oczywiście u każdego może to wyglądać nieco inaczej.

Bardzo ważna jest kwestia logowania i/lub pozostawiania strony w tle podczas korzystania z internetu (oraz jej odświeżania), w innym przypadku dużo trudniej jest "trafić" na ankietę.

#dziennikpracy #zarabianie #zarabianiewinternecie #zarobki #biznes #pracazdalna #pieniadze #internet #ankiety