Wpis z mikrobloga

  • 566
Witam. Właśnie przed chwilą zgłosiłem sprawę wykorzystowania wizerunku dziecka Pani Magdy Pęgowskiej do tworzenia obraźliwych memów. Zabezpieczyłem wszystkie memy robiąc screeny wpisów. Dowody te zostaną przekazane policji.

Jako mąż i ojciec stanowczo sprzeciwiam się takiemu zachowaniu, bez względu na to jak wygląda to dziecko i kto jest jego ojcem.

A wy przegrywy spodziewajcie sie pozwu w postępowaniu cywilnym :)

DW @mescuda @CZADowski @Trombe @x82828

#afera #madki #p0lka #pozdrowieniadowiezienia
Pobierz daeun - Witam. Właśnie przed chwilą zgłosiłem sprawę wykorzystowania wizerunku dzieck...
źródło: comment_jPx6XtzpyF6kmWDmQp6QqnHvYWjELzdJ.jpg
  • 228
Chwila #!$%@?, skoro bronisz takiego, nieprawdziwego, zrozumienia wolnej woli to co ci przeszkadzają przytyki do ciebie, przegrywie? Ciekawostka na dziś, to że jesteś "wolnym człowiekiem" też nie oznacza, że możesz robić to co tylko chcesz. BTW "człowiek" to też zbyt wiele powiedziane.


@vind: jeśli się coś starać udowodnisz, to powiedz to wprost. Bo naprawdę wychodzi ci to tak miałko, że ciśnie mi się tylko XD na klawiaturę

Nie #!$%@?. Przestań wypaczać
@desensitization: Doskonale wiesz co 'staram się udowodnić', masz wiele wspólnego z rozpowszechnianiem memów (i nie tylko memów, tu chodzi też o obrażanie tej kobiety i jej dziecka) bo sam to robisz i tego bronisz. A szkodzisz propagując sprzeczne z prawem i rigczem postawy i interpretacje (prawa czy czegoś, bo w sumie #!$%@? wie skąd ty te swoje wymysły w stylu "wolność słowa więc mogę mówić co chce" brałeś).
To że nie
Nie poruszając w ogóle tematu tej pani ani memów krążących po wykopie ale wydaje mi się że jeśli ktoś wrzucił zdjęcie na Instagram to już nie jest jego własność tylko własność Instagrama a właściwie to Facebook Inc. Warto to sprawdzić
@vind: czlowieniu tak zacytowales @desensitization ze jego wpis wyglada jak ja bym go napisal. To co jest tam zacytowane to absolutnie nie jest moja opinia. Wrecz przeciwnie.

Dodatkowo namawialbym Cie do zadbania o kulture wypowiedzi, niektore z Twoich argumentow sa dobre i wazne ale nie da sie tego czytac posrod przeklenstw i argumentow "ad hominem".

@desensitization:
W odpowiedzi na Twoj argument "miec ciastko i zjesc ciastko", jesli zostawisz portfel bez
@kRz222:

Nie poruszając w ogóle tematu tej pani ani memów krążących po wykopie ale wydaje mi się że jeśli ktoś wrzucił zdjęcie na Instagram to już nie jest jego własność tylko własność Instagrama a właściwie to Facebook Inc. Warto to sprawdzić

Niezależnie co w regulaminach pisze fb czy instagram nie oznacza to, że prawa autorskie zostały przekazane na nich. Do przeniesienia majątkowych praw autorskich trzeba konkretnej, spisanej na tę okazję na
Doskonale wiesz co 'staram się udowodnić', masz wiele wspólnego z rozpowszechnianiem memów (i nie tylko memów, tu chodzi też o obrażanie tej kobiety i jej dziecka) bo sam to robisz i tego bronisz.


@vind: to zgłoś mnie odpowiednim organom ścigania i już skończ, bo mi się nie chce 5 razy na to samo odpowiadać xD

A szkodzisz propagując sprzeczne z prawem i rigczem postawy i interpretacje (prawa czy czegoś, bo w
@desensitization: Ale tu nie chodzi o to czy ktoś to gdzieś zgłosi, tu chodzi o to że robisz coś wbrew prawie i przyjętym kulturowo zasadom i sie cieszysz jak głupi bo hehe nic mi nie zrobią.

A co takiego było w takim razie w tych memach, co by miało znamiona przestępstwa? Fotoszopka dziecka z ciałem orka? To leć i to zgłoś i miejmy to już za sobą.

Przeczytaj post który komentujesz
tu chodzi o to że robisz coś wbrew prawie i przyjętym kulturowo zasadom i sie cieszysz jak głupi bo hehe nic mi nie zrobią.


@vind: TO TRZEBA BYŁO TAK OD RAZU ŻE TO KWESTIA DOBREGO WYCHOWANIA A NIE ŻE STRASZYCIE POLICJĄ

osiągacie efekt przeciwny do zamierzonego i dodajecie paliwa do ognia. matka popełniła błąd stając się osobą publiczną zakładając swój kanał youtube. do zbierania atencji i pieniędzy używała swojego własnego dziecka
Ale tu nie chodzi o to czy ktoś to gdzieś zgłosi, tu chodzi o to że robisz coś wbrew prawie i przyjętym kulturowo zasadom i sie cieszysz jak głupi bo hehe nic mi nie zrobią.


@vind: to w końcu robię coś wbrew prawu i można mnie za to zgłosić, czy robię coś przeciw "przyjętym kulturowo zasadom", które sobie sam teraz na poczekaniu wymyśliłeś? Chciałbym jakieś konkrety w końcu od ciebie usłyszeć.
to w końcu robię coś wbrew prawu i można mieć za to zgłosić, czy robię coś przeciw "przyjętym kulturowo zasadom", które sobie sam teraz na poczekaniu wymyśliłeś? Chciałbym jakieś konkrety w końcu od ciebie usłyszeć.


@desensitization: A skąd ja mam wiedzieć chłopie czy ty myślisz że ja przeszukuje cała twoja działalność w sieci teraz? Rozmowa dotyczy postawy której bronisz i to ją zakładamy. Nagle odwracasz kota ogonem i mimo że broniłeś