Wpis z mikrobloga

  • 567
Witam. Właśnie przed chwilą zgłosiłem sprawę wykorzystowania wizerunku dziecka Pani Magdy Pęgowskiej do tworzenia obraźliwych memów. Zabezpieczyłem wszystkie memy robiąc screeny wpisów. Dowody te zostaną przekazane policji.

Jako mąż i ojciec stanowczo sprzeciwiam się takiemu zachowaniu, bez względu na to jak wygląda to dziecko i kto jest jego ojcem.

A wy przegrywy spodziewajcie sie pozwu w postępowaniu cywilnym :)

DW @mescuda @CZADowski @Trombe @x82828

#afera #madki #p0lka #pozdrowieniadowiezienia
daeun - Witam. Właśnie przed chwilą zgłosiłem sprawę wykorzystowania wizerunku dzieck...

źródło: comment_jPx6XtzpyF6kmWDmQp6QqnHvYWjELzdJ.jpg

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
no i wracamy do punktu wyjścia, bo za to właśnie będzie mogła podziękować swojej mamie, która upubliczniła jej wizerunek i zrobiła z niej mema legendę.


@desensitization: no tak, bo upublicznienie wizerunku dziecka daje przyzwolenie wykopkom na szkalowanie i niszczenie mu zycia xD zajebista logika seba xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Moitessier: no jasne, ale nie możesz w tym przypadku mieć ciastka i zjeść ciastka. Albo publikujesz jakieś gównovlogi i pokazujesz swojego dzieciaka na youtubie i liczysz się z potencjalną krytyką i chamskimi memami, albo zmieniasz branżę. To naprawdę jest tak proste

@desensitization: co to za #!$%@? myślenie, skąd ty się urwałeś? Publikacja czegoś ani nie daje prawa don dalszego wykorzystywania tego materiału ani tym bardziej wizerunku ani do obrażania kogoś
  • Odpowiedz
@vind: To jest myślenie troglodytów. Jak ktoś leży na ulicy to można podejść okraść/zgwałcić/opluć.

NO ALE ROZUMIETA ON LEZAL TO ZEM PODSZEDL I ZROBIL CO ZROBUL BO MOGE CO JA WINNY ZE ON/ONA LEZAL

ROZUMIETA NIE?

  • Odpowiedz
co to za #!$%@? myślenie, skąd ty się urwałeś? Publikacja czegoś ani nie daje prawa don dalszego wykorzystywania tego materiału ani tym bardziej wizerunku ani do obrażania kogoś


@vind: masz rację dlatego Barbarze Streisand udało się skutecznie usunąć zdjęcie jej willi z internetu, tak samo Beyonce jej niefortunną mordkę XD

i robienia jakiegoś linczu.


Kto tam robi jakiś lincz? Zwykła złośliwość.

Nie wiem jakie zasady macie w swojej wiosce, ale nie
d.....n - > co to za #!$%@? myślenie, skąd ty się urwałeś? Publikacja czegoś ani nie ...

źródło: comment_9gCCnYfoJ69CpHqp453if61ja3qGud3b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@desensitization: od x lat dwa przykłady które tylko potwierdzają wasze #!$%@?. Masz coś mądrego do powiedzenia czy tylko mający zerową wartość 'dowód' alegoryczny? Pomijam już fakt, że ma się do tego nijak, bo co to ma do bezczelnego obrażania przez takich przegrywów?
  • Odpowiedz
od 20 lat dwa przykłady które tylko potwierdzają wasze #!$%@?.


@vind: ty mi pokaż dowód gdzie walka z memem była skuteczna xD Zakładasz sobie jakąś gównoteorię, której nie potrafisz udowodnić w żaden sposób i chcesz, żebym odwalił za ciebie całą robotę. #!$%@?ąc już od pękającego dupska i odnoszenia się do całości moich wywowów jako "#!$%@?" xD

Masz coś mądrego do powiedzenia czy tylko mający zerową wartość 'dowód' alegoryczny?


Jakie jeszcze mądre
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@desensitization: nie wiem czy udajesz głupiego czy taki jesteś ale złamać się można. Przecież ty jedyne co mówisz to 'możemy obrażać jak tylko chcemy bo nic nam nie zrobi'. Jak ja w ogóle mam na taki idiotyzm odpowiedzieć? W jaki niby sposób to ma ci dać jakąś rację.
  • Odpowiedz