Wpis z mikrobloga

  • 567
Witam. Właśnie przed chwilą zgłosiłem sprawę wykorzystowania wizerunku dziecka Pani Magdy Pęgowskiej do tworzenia obraźliwych memów. Zabezpieczyłem wszystkie memy robiąc screeny wpisów. Dowody te zostaną przekazane policji.

Jako mąż i ojciec stanowczo sprzeciwiam się takiemu zachowaniu, bez względu na to jak wygląda to dziecko i kto jest jego ojcem.

A wy przegrywy spodziewajcie sie pozwu w postępowaniu cywilnym :)

DW @mescuda @CZADowski @Trombe @x82828

#afera #madki #p0lka #pozdrowieniadowiezienia
daeun - Witam. Właśnie przed chwilą zgłosiłem sprawę wykorzystowania wizerunku dzieck...

źródło: comment_jPx6XtzpyF6kmWDmQp6QqnHvYWjELzdJ.jpg

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@daeun: Tylko że ona o tym wie, myślisz dlaczego na np. Instagramie nie ma zdjęć twarzy dziecka? Wszystkie z gory ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
dziecko nie jest niczemu winne


@daeun: racja, winna jest matka, która mając świadomość urodzenia orka udostępnia jego wizerunek. Widząc reakcję chanów i nakręcającą się semi-rasistowską spiralę już dawno powinna była zrezygnować z publikowania treści w internecie jeśli miałaby na uwadze wyłącznie dobro dziecka.
  • Odpowiedz
@desensitization: odpowiedzialnosc za to lezy u ludzi ktorzy takie tresci produkuja i tych którzy je wspieraja. Jest to celna uwaga, moze nie powinno sie odrazu straszyc bagietami ale potrzeba troche opamiętania nam tutaj. W efekcie urządzamy sobie sadystyczna zabawę kosztem dziecka. Nie tedy droga.
  • Odpowiedz
via Android
  • 24
@menel_z_gronostajem wiesz co? Przed chwila byłem na ich profilu na youtubie, poza kolorem skóry to dziecko zachowuje sie i mówi jak każde inne dziecko polskie :)
przykro mi sie robi jak widze takie memy w gorących.
daeun - @menelzgronostajem wiesz co? Przed chwila byłem na ich profilu na youtubie, p...
  • Odpowiedz
odpowiedzialnosc za to lezy u ludzi ktorzy takie tresci produkuja i tych którzy je wspieraja. Jest to celna uwaga, moze nie powinno sie odrazu straszyc bagietami ale potrzeba troche opamiętania nam tutaj. W efekcie urządzamy sobie sadystyczna zabawę kosztem dziecka. Nie tedy droga.


@Moitessier: no jasne, ale nie możesz w tym przypadku mieć ciastka i zjeść ciastka. Albo publikujesz jakieś gównovlogi i pokazujesz swojego dzieciaka na youtubie i liczysz się z
  • Odpowiedz
@daeun: Ona bedzie modelka i te głupie szczyle przez długie lata beda sie ślinic do jej zdjec A RASISTOWSKIEJ HYDRZE TRZEBA ODRAZU URWAC ŁEB
  • Odpowiedz