Wpis z mikrobloga

@arturro94: Że nie może prać laska o 3:30 ?
Kupujesz mieszkanie w bloku to licz się z sąsiadami! Nie pasuje Ci to weź więcej siana na kredyt i kup sobie działkę i wybuduj mieszkanie na odludziu. xDDD
  • Odpowiedz
@arturro94: To mam nadzieję że będziesz miał w przyszłości dzieciaka który Ci sie zesra w środku nocy a Ty pierwsze co to bedziesz myślał o tym że jest cisza nocna i nie ruszysz sie z lozka i bedziesz czekał cierpliwie do rana xD
  • Odpowiedz
@arturro94: Te osiedle to jest na prawdę magia... trzeba byłoby sie dodac do grupy i poczytać.
Problemów było o wiele więcej i większość z Nich było wymyslonych totalnie z dupy
Ten jest jednym z nich ;)
  • Odpowiedz
@Sieniu: a o czymś takim jak miska z płynem słyszałeś? Można przepłukać i zostawić w takiej misce do rana. Jest cisza nocna i takie są wymogi, pralka czy #!$%@? muzyki generuje hałas. Wypadek to się dzieje jak przyjeżdża pogotowie czy straż, a nie gówniak narobił w gacie.
  • Odpowiedz
@Sieniu: czekaj czekaj, to w Szczecinie poszczególne osiedla i bloki mają swoje grupy na facebooku? Chyba przespałem, jakąś potężną rewolucje społeczną na tym portalu.
  • Odpowiedz
@BardzoWaznyUzytkownik: Ale tu nawet nie chodzilo o drące morde karyny w nocy tylko to że ktoś napisał na grupie że sie kobiety nie szanują bo wracają o 3 w nocy z baletów xD
@conTEq: Jasne ze słyszałem ale wiem ile w tej samej klatce sie #!$%@? imprez,chlania i glosnej muzyki i wtedy nikt nie ma problemu ale już o pralkę która przeleci wirowanie o 3 w nocy imba na fejsbukowej
  • Odpowiedz