Wpis z mikrobloga

@Heibonna: ja się nic nie czepiam. Spoko jak dla mnie to może jeść jajówę z szynką która jest zrobiona z kupy i męskiego nasienia. jak lubi sobie to tak nazywać. Dla mnie to żaden problem. też mogę zacząć moje schabowe, steki czy tam tatar odpowiednio smażone tofu czy zmielone tofu. I spoko. Tylko po co się oszukiwać? żeby w-----ć innych ludzi? serio nie macie ciekawszych rzeczy do roboty?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhiskeyIHaze: no właśnie to chyba osoby, które się w-------ą nie mają co robić i szukają powodu do nerwów w byle gównie.
Słownictwo analogiczne do standardowego to właśnie ułatwianie życia - łatwiej jest użyć jednego, powszechnego słowa niż kilku wyrazowego związku tj "tofu o smaku i fakturze jajek" nosz k---a logiki trochę.

" Tofucznica" niedużo mówi o potrawie. Zawsze kiedy ktoś użyje tego słowa we wpisie znajdzie się zjeb, który napisze "k---a co z-----a nazwa głupi trawozercy XDDDD"

Nie ma takiego co by wszystkim dogodził, więc logicznym następstwem jest pisanie tak jak autorowi jest wygodnie. W tym wypadku jajecznica czy Tofucznica
  • Odpowiedz
@Heibonna ale OP sama się przyznała że robi wpis, żeby w-----c innych.
I teraz jeszcze pytanie czy to tofu naprawdę smakuje i ma fakturę jajek. Jadłem kiedyś niby kotlety z tofu i nie smakowało jak mielone, które miało udawać.
Dla mnie jest to po prostu śmieszne, jak ktoś na siłę używa nazw błędnie. I dla mnie będzie tym samym nazywanie kotleta z tofu schabowym jak i rowera motocyklem. Bo wiesz wygląda
  • Odpowiedz
ja się nic nie czepiam. Spoko jak dla mnie to może jeść jajówę z szynką która jest zrobiona z kupy i męskiego nasienia. jak lubi sobie to tak nazywać. Dla mnie to żaden problem. też mogę zacząć moje schabowe, steki czy tam tatar odpowiednio smażone tofu czy zmielone tofu. I spoko. Tylko po co się oszukiwać? żeby w-----ć innych ludzi? serio nie macie ciekawszych rzeczy do roboty?


@WhiskeyIHaze: Uważaj, bo
  • Odpowiedz
@hangover: W sensie, że tofu z czymś tam. Co ma na celu nazywanie potraw, które są podobne do innych, ale nie są tymi samymi potrawami tak samo?
Zrobiłem sałatkę z pomidorem i cukinią... haha, ale to nie jest cukinia tylko ogórek, a nazwałem to tak tylko dlatego, że nie jadam cukinii.
  • Odpowiedz
@hangover: niby z czego dostarczasz te białko? do treningu przy sportowej diecie na rozwój to jest ~2g na kg masy ciała. Strzelam że ważysz jakieś 65kg czyli potrzebujesz dziennie dostarczyć 130g aby mięśnie miały się z czego budować/odbudowywać

Aby twoja dieta była prawdziwa i nie oszukiwana przy uzyciu np. białka w proszku uzyskiwanego przecież od zwierząt pozostaje Ci kilka produktów:

łubin / soja / bób / fasola / komosa ryżowa
  • Odpowiedz